Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Problém môjho života-spánok(Prosím o radu!)

Príspevok v téme: Problém môjho života-spánok(Prosím o radu!)
Davide445

Dobrý deň

Prosím vás ak by mi niekdo poradil čo mám urobiť aké kroky,bol by som mu zaviazaný

Môj problém začal pred 2 rokmi.Nemohol som zaspať.Prvý deň,druhý deň som to nevydržal a šiel "googliť" nespavosť(insomniu).Natrafil som na tzv.fatálnu insomniu.Strašne som sa zľakol či ju nemám.Vtedy to začalo.Asi 3 dni som nespal,a tie druhé dni boli také povrchné na dve hodinky.Myslel som si že zomieram..lúčil som sa zo životom,plakal som.V minulosti som mal hypochondriu a panické afaky a úzkosť.Som proste precitlivelý človek a strašne rád si dávam diagnózy...

No ,ale spať k nespavosti.Bol som u 2 psychiatrov.Prvý zobral 80 eur a na stôl položil od lexaurinu po triticco...ako really?Nemožem zaspať a on mi dá 5 liekov a antidepresíva?Ten bol z Partizánskeho(chcel som to riešiť rýchlo ..nakoĺko chcel som spať)...Potom som šiel do spádu do mojho mesta a dohodli sme sa na Benadryle..ten som raz použil a čo ja viem aj pomohol aj nie...Po dlhej dobe som si našiel prácu ktorá bola ok.Začal som spávať v pohode i keď sem tam niekedy nie ale "ok".Až nakoniec som spával úplne super ako medveď.Mimochodom tie noci kedy som nespal som mal tendenciu googliť si zas insomniu...ale nejak som si povedal že to šlo od mojich myšlienok.Takto to trvalo cca rok a pol.Mimochodom od toho prveho momentu doteraz prešlo 2 roky a 4 mesiace!Posledne 2 dnoci som zas nespal a teraz mám fóbiu ísť spat a bojím sa že zomrem keď nebudem spať a samozrejme si vravím že mám fatálnu insomniu a toto je jej posledné štadium.Chcem žiť normálne bez strachu o spánok...zaspať a spať ako normálny ľudia...momentálne mám stiahnutý žaludok a keď nezaspím tak mi buchnátuje srdce jak díve..chce sa mi plakat a všetko si vybavujem že vidím posledný krát

Prosím niekoho kdo by mi nie pomohol ale povedal názor na toto všetko...Nie som šialenec len sa bojím..

Man7

Takych nas su tisice.Ja nespim posledne dni lebo som mal busenie srdca v poslednych dnoch a som z toho uplne k.o.
Tak cumim na youtube filmy do druhej,tretej rana a rozmyslam z coho to mam.A teraz citam ze aj ty si mal a ze su to ataky ci co.
Este ma aj chrbtica boli jak kona cize mam v hlave upkny chaos.