zalubena..do cernocha:D

Príspevok v téme: zalubena..do cernocha:D
ivanka17

strasne sa mi paci jeden cernoch,no nie je to uplny cernoch, ale je taky tmavsi..stretavam ho kazdy den a pekne sa na mna usmieva a jeho usmevu nemozem odolat.velmi rada by som sa s nim spoznala blizsie, ale neviem ci je to dobry napad a ani neviem ako by som sa s nim mala dat do reci.prosim,poradte mi..co mam robit??musim stale na neho mysliet, ze to neni ani mozne.a este otazocka, chcem sa opytat ze je to pravda ze cernochom alebo takym s tmavsou pletou sa pacia blondiny???neviete nieco o tom??lebo ja som blondina..dakujem.

liala

fraisee , si si vlastne odpovedala sama. U farebnych je podstatne vacsia pravdepodobnost problemov s spoluziti pre roznu kulturu a nabozenstvo. Spoliehat sa, ze prave ten moj bude iny je velke riziko. A nakoniec ide o deti. Zena to nejak prezije, ale deti si to odnesu a to nehovorim len o obycajnom rozvode. Poznam jednu co je rozvedena s cernochom a zostali jej dve deti. a tie neskutocne tahanice, boj o deti ci maju byt na Slov. alebo v Afrike, boj s nabozenstvom, a ked sa zacala venovat po materskej svojej kariere tak bol ohen na streche.
mozno je to staromodne, ale ked ide zena do vztahu, mala by si uvedomit, ze budu deti a tie je povacsine ostanu aj s problemami.

fraisee

nie je cernoch ako cernoch. ludia velmi radi skatulkuju a na slovensku su ludia este stale predpojati a s predsudkami hlavne voci farebnym. ano, cernochom sa pacia blondiny, ale je to UPLNE prirodzene, kedze su tmavi. tmavi su aj taliani a ti sa 100krat radsej obzru za blondatou hlavou ako za tmavou. cize je to logicke. kazdemu sa paci to, co nema a nevidi tak casto. netreba sa bat farby pleti, skor by som mrkla na kulturu a nabozenstvo lebo v tejto oblasti najcastejsie krachuju vztahy s cudzincami.

lea

presne tak. mam kamaratku co ma za manzela moslima cernocha a on sa tvari liberalne, ze dieta si vyberie svoje nabozenstvo, ale uz odteraz, a to ma 2 roky, jej zakazal bravcove maso

liala

baby, uvedomte si jedno. Ziskat belosku do postele je pre farebnych otazka predstize a preto sa na vas budu neskutocne milo usmievat. A tie sproste naletia. Vyskusajte exotiku [ak to potrebujete} ale do sobasa nie. Poznam viac pripadov, kde to skoncilo katastrofalne. akonahle ich zacnete prevysovat v plate, kariere,alebo sa len rovnat, budete mat rovnocenne naroky, nedopustia ine nabozenstvo, zabudnite na tolerantnost. Zabudnu, ze maju nejaku rodinu a pod. Hovorim to z pozorobvania blizkych priatelov.

rodrigez

Cernochom sa paci vsetko co je biele. Skus ist do BA mlynskej doliny, je ich tu jak nasranych. Hlavne su drzi ako opice. Snazia sa osukat co sa da...
Moj nazor jasne chod do toho, treba skusit vsetko... Len si daj pozor, z akej kultury pochadza, aby ta potom nepoziciaval svojim tmavym kamaratom.

lea

ja som sa prave vcera rozpravala s jednym kamaratom, ktory je vysetrovatel a vela pracuje s cernochmi a hovoril, ako bol prekvapeny ich neustalou polygamiou

nipsya

prepac ale nie je to jedno ci sa cernochom pacia blondynky alebo nie? ved ked sa niekomu budes pacit tak urcite nie preto ze si blond alebo nie. Ja mam cenocha manzela sme spolu 10 rokov....pred rokom som sa stala blond(pred tym som bola velmi tmavovlasa a to sa mu pacilo viac) no ale na konci dna nie je so mnou pre farbu vlasov....inak cenosy maju inu mentalitu ako my..ale tu maju inu aj anglicania, nemci, rusy takze je to jedno aku mame farbu vlasov ci koze sme vsetci iny....a je to JEDNO pokial si rozumieme

jarka250

ja mam podobny problem.stretavam strasne vela cernochov ale takych trosku bledsich nie uplne tmavych..a stale sa po mne pozeraju a vyzeraju byt strasne sympaticky.chcela by som sa s nimi dat do reci, ale neviem ako na to...a akurat som dnes isla a jedneho som z nich stretla..ked ma uvidel, tak ako keby ma zacal prenasledovat..isiel stale za mnou a par krat aj piskol..ale ja som sa len otocila, pozrela sa na neho a isla som dalej..lebo som sa bala..ked rada by som s nim nadviazala kontakt, ale bojim sa a HLAVNE NEVIEM AKO NA TO! prosim vas, poradte..co mam spravit, ked sa zacne na mna pozerat, ist za mnou a piskat na mna?? co ma spravit?? mam ist dalej, zastavit, oslovit alebo co??ale nechcem spravit prvy krok. dakujem ..a prosim poradte budem vam vdacna!

mary33

Hi,to co pises je super ja som sa pred nedavnom spoznala s peknym a hlavne chapajucim cernoskom vo Viedni a ideme sa o meciac zosobasit je vynimocny pozorny,ale hlavne neni ako ostatny aj ja som bola blondina neni to pravda ze sa im pacia viac potom som sa prafarbila na cierno a je to podla nich krajsie poznam milion cernoskov a mozem povadat ze niesu vsetci rovnaky ale pozor niektory len vyuziju a poslu kade tade ale to nieje moj problem my sa lubime a chceme mat rodinku tak ti drzim palce hlavne but otvorena taka aka si v skutocnosti a nepretveruj sa a neklam oni maju6 zmysel a vedia dobre odhadnut cloveka tak ti drzkam palceky