Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Infekcia v ustach

RNG

Andie, podla dat na citricidal na laktobacily treba pomerne vysoke koncentracie-vyse 200 ppm a viac.
Kym sa 500 ppm horkac(15 kvapiek GSE v pol litri vody) dostane do criev, tak sa zriedi pod tuto koncentraciu, a nenici uzitocnu floru. Ale su bakterie, na ktore staci aj 2-10 ppm(pozri do tabuliek) tie znici aj v crevach, ba dokonca aj v krvnom obehu sa da dosiahnut koncentracia az 50 ppm.
Samozrejme pri silnych roztokoch-2000 ppm+, ak si to schopny vypit, dala by sa poskodit aj crevna flora, podobne ako s atb.
Existuje aj praskova forma citricidalu a da sa inkorporovat do zelatinovych toboliek, ked treba extra vysoke hladiny v tele. Ale do toho by som neisiel bez lekarov, to uz potom nie je nevinny potravinovy doplnok, ale silna prirodzena medicina s postrannymi ucinkami-aspon v zmysle vynicenej crevnej flory, hoci toxicke davky su podla vyrobcu este ovela vyssie.Radove.

andie

hm, mozno sa neda tu, ale existuje dostupna literatura. Shiloh Sharamon napisala knihu Zazracna sila grapefruitu. je to dostat v knihkupectve a stoji okolo 150 sk.

janakaka

RNG...chcem sa opytat GSE...by bolo zrejme aj pre mna ucinne,nakolko mavam pluzgieriky niekedy aj v ustach?????Len skoda,ze sa neda o tychto pripravkoch tuna citat.

andie

mna by zaujimalo, ci gse nenici aj zdravu fluoru..? napriklad ci je vhodny na dlhse uzivanie pocas napriklad obdobi znizenej imunity

RNG

GSE je vyrobok s 33% citricidalu. Citricidal je extrakt z grapefruitovych semien.
Je to sirokospektralny antimikrobialny prirodny prostriedok

RNG

Co to sposobuje, neviem.Ale ak su tam pritomne bakterie alebo kvasinky, tak to GSE potlaci.
Obvykla koncentracia je 15-30 kvapiek do pol litra vody, mozno zvysit az na 60, vtedy je to ale uz velmi horke.

jetam

Ja ma v ustach tiez nieco, na vnutornej strany na perach. Prejavuje sa to roznym sposobom a chvilami aj stracajú. Citim to ako vyrazky, niekedy väcsia, niekedy mensie a aj opuchnute a niekedy bolestive.Ked si ich pozriem v zrkadle maju bielu hlavicku,ako vriedok. RNG pomoze na to vyplach ustnej dutiny GSE ? V akom mnozstve do kolko vody ?