Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Infekcia v ustach

afta

PifPaaaaaaaf
nemáš sa čoho báť, je to afta (najskôr červená, neskôr biely povlak) a na to je dobrý florsalmin:)

PifPaaaaaaaf

Ahojte potrebujem poradit je to dost surne .. Mam v ustnej dutine .. na lavej strane ako keby pol gulicku cervenej farby prosim vas poradte mi co to je hrozne sa toho bojim

smilex

RNG prosim o radu...mal som rozbitu peru z vonkajsej strany a z vnutra sa mi asi den nato urobil taky bolestivy biely povlak...taky pas od rohu pery az dnu okolo je to sfarbene az do cervena asi zapalene

merypapa

ahoj chcela by som sa opýtat či niekto nevie ako pomôct pri infekcii v ústnej dutine volá sa to aj žaba...mávam to velmi často mám na to aj vodičku herbadent ale nepomáha to...veľmi ma to bolí a rozšírilo sa to teraz ich mám asi 6 a neviem ani ústa otvorit poriadne...dakujem

inkalina

zuuzu, môže to byť kandidóza - kvasinková infekcia. Skús cmúľať celaskónové tabletky, ak ťa to neprejde do dvoch dní, treba urobiť výtery z úst.

lucia kacerova

ahoj prosim vas neviete co je to nad mojim zubom je to teke ze biele a aj mi to uz prasklo a vytiekol mi z toho hnis alebo daco teke biele a prosim vas moc prosim ako by sa to dalo liecit bo ma to moc uz boli a mam 11 rokov tak ak viete napiste mi na moj e mail 10_LUCINKA_1@azet.sk

cica

ja mam tiez problemy s koznou alergiou v ustach, mozno je to to iste. Je to tenka biela ciara ktora sa taha od lavych zubov mudrosti, cez spodnu peru k pravym zubom mudrosti. V minulosti sa mi to vyskytlo asi 2x no po 1 az 2 dnoch to zmizlo. Teraz to mam uz skoro 2 mesiace. Moze to by aj alergia na daku potravu. Teraz sa mi uz vyhodili aj male ruzove vyrazky po vnutornej spodnej pere smerom k zubom. Co mam s tym robit?