Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

stres z prípadnej práce a nespavosť:(

Príspevok v téme: stres z prípadnej práce a nespavosť:(
januskasmutna

som chora uz zo seba, mam nervy na vsetko. SKoncila som studia, konecne by som mohla pracovat a neda sa mi. Mam taky stres, ze nemozem spat vobec.
Pocas studia som mavala brigady, a vobec som nemohla spat, taka som bola v strese, pomohli az silne sedativa, mesiac vkuse ako som brigadovala, som nemohla spat.
Spanok sa mi uplne narusil aj na intraku,kde som dva roky zila, bolo to tam strasne hlucne, zase len som nespavala. Zase tabletky na spanie, pricom ja ich vobec nechcem brat. Vravela som si,ze po VS to prejde, vsetko bude dobre, najdem si dobru pracu a vsetko, namiesto toho nie som schopna riesit nic normalne. Brala som lieky, nepomohli mi, chcela som si najst aspon brigadku,ale nejde to, stale nespavam. AJ v skole pocas skusok som nespavala, ale vobec, mam spankove problemy. Stres mam poriadny, vtedy nemozem spat, som uplne chora z toho. Potom mi klesa imunita, a som totalne unavena , aj pred skuskami som nespala, potom som aj pol roka nespavala normalne, tabletky uz ani nezaberali, nic nezaberalo ani byliny ani cvicenia, aniprechadzky, totalna psychoza...mam zaky stres z novych veci,a techniky ukludnovania samozrejme nepomahaju. Vypnut mozog tiez nedokazem.
Prosím , co mam so sebou robit, vystriedala som uz kopu zamestnani,ale nemozem spat,ked nastupim do prace,tp je pravidelne uz, vzdy skoncim na PN s tazkou chripkou,alebo inym zlym stavom. Kedze nespavam klesla mi imunita, a som vkuse chora. Je to tazky kriz, samozrejme ze na urade prace s auz na mna pozeraju ako na simulanta. Ja vtedy iba dokazem normalne spat, ked nemam ziadny stres, nic ma na dalsi den necaka a som relativne v psch. pohode,ak nie, a mam nejaky vykyv vobec neviem spat. Absolutne,som totalne znicena zo seba. Teraz mam ist robit do zahranicia na leto, ako casnicka, a ani to neviem,ako zvladnem, nabalila som si uz xy krabic liekov na spanie, diazepamy a tak,ale aj tak sa stresujem a mam z toho uplne psychozy a stavy. Mate to aj vy ?ako sa to da ovplyvnit ,??

jjoe

Ak máte takéto problémy, tak to treba vážne riešiť. Buď psychiater a antidepresíva. Alebo čínska tradičná medicína. Diazepam nikdy nič vážne nevyriešil. Vzniká na ňom dosť silná závislosť. Najprv sa musíte dať do poriadku, nájsť si jednoduchšiu aj menej platenú robotu v štátnej správe...

Tomas12345

Ak mas taketo problemy preco ides pracovat do cudziny ? Pracovat mimo svojho domova musí byt stresujuce aj pre cloveka, ktorý ma normálny spánok. Ja by som do toho zahranicia nesiel, lebo sa tam zblaznis, nové prostredie a uplne iný lud kultura vsetko.

Tvoja chyba je v tom ze neovladas svoje myslenie. Ak dokazes ovladnut svoju mysel tak zaspis normalne. Na toto sluzi psychoterapia, ta uci ludi aby dokazali vediet pracovat so svojim myslenim vo svoj prospech.

Mimochodom napadla ma jedna vec. Ked uz hovoris o tom ze beres casto diazepamy je mozne ze si si na ne uz vytvorila zavislost, a teda ak si niektorý den diazepam nedáš, tak mas abstinencne priznaky vo forme nekludu ci nespavosti. Diazepam je liek na kratke obdobie, nie je to ako lentilky. Mali by si postupne Diazepam uplne vysadit a brat naozaj uz len vynimocne a okrem Diazepamu zacat brat antidepresiva ktore su proti uzkostiam a chodit na psychoterapie