2 roky problem s predkozkou a penisom

Príspevok v téme: 2 roky problem s predkozkou a penisom
Sup

Uz sa to tiahne 2 roky, neviem co to moze byt, priznaky su palenie pri moceni(nie vzdy) uplne sucha predkozka ktora sa lepi na zalud, obcas pali a su tam take nevyrazne ruzove skvrny, pri onanovani a sexe to je vidiet lepsie, vtedy to aj pali viac. Som uz absolutne zufaly a rozmyslam nad tym ze to budem mat cely zivot.
Na vysetreniach som bol ked mi to zacalo, za 2 roznymi urologmi, jeden mi predpisal atb, ziadna zmena, potom cannesten a vsetky rozne antimykticke maste, lebo som si myslel ze je to mykoza ale to tak isto nezabralo, takze to mykoza asi nie je. Tak isto u roznych koznych a tam tak isto bez vysledku. Co sa da este robit? Vsetko som vycerpal co ma napadlo.
Rozmyslal som nad chlamydiami, idem si spravit test na dalsi tyzden, inak ma uz nic nenpada.
Dakujem za rady :(

Sup

No ja ti neviem, istu dobu som mal protikvasinkovu dietu a nic sa nezlepsilo, tak som vylucil ze by to mohli tie kvasinky byt. Este niekto nejaka rada?

vitavi

Vyliečiť sa môžeš. Príčinou sú jedlá zo skupiny : sladkosti, ovocie, ovocné šťavy, lieky, povzbudzujúce látky a chémia.

Vyvaruješ sa ich tak, že ich nahradíš zeleninovými jedlami, hlavne varenou zeleninou, obilninovými prílohami z celozrnných obilnín rôznych druhov.