mykóza ?

Príspevok v téme: mykóza ?
SimPatrik

Ahoj uz asi 10 dni pocitujem svrbenie penisu . upresnim ze to pocitujem vo vnutri v mocovej trubici. Z pociaatku ma napadla mykoza. No pamatm si, ze ked som ju raz mal, ani ma to tak nesvrbelo ako pálilo. Bol zcervenany a opuchnuty . Teraz ziadne zacervenanie, opuch ani palenie. Porste len svrbeni v trubici . Ziaden vytok. Dnes nad ranom som sa prebudil a bolo to ake neznesitelne svrbenie ze som si ho musel ist zachladit pod studednu vodu :D Doplnim ze som v tom case bol na zaranicnej sluzobnj ceste na ktorej som si aj pral oblecenie a pouzil som miestny pre mna neznami prasok na pranie. Prisiel som domov az ku sviatkom takze lekara som navstivit nemohol no a hned po sviaatkoch odchadzam takze zase bez lekara . pre istotu si aplikujem mast canesten a uzivam take tie brusnicove tabletky ktore sa uzivaju pri prechadnut mocovich cist. Tiez by som doplnil ze ani o prechladnutie sa nejdna. nepocitujem rezanie a ani pocit na caste mocenie . poslednu dobu som trosku prestriedal sexualne partnerky obcas aj nechraneny sex :/ Ja uz neviem ako dalej postupovat. myslite ze to moze byt len nejake podrazdenie na novy praci rasok ?
vopred dakujem za odpovede

SimPatrik

Dnes sa mi pravdepodobne zacal objavovat jemne vytok z penisu .
Este raz napisem symtomi . Ziadne niesu len jemne steklenie v mocovej trubici a dnes ten vytok - ciry jemne zakaleny do biela
Ziadny opuch. Ziadne zacervenanie ani palenie :/
Som v zahranici ...