Mačka nepustí k sebe kocúra

Príspevok v téme: Mačka nepustí k sebe kocúra
Drnda31

Mam perzsku mačku.začala s prvé priznaky parenia (ked som ju cesal dvihala zadocek,stale mnaucala,bola nervózna,stale spala..).tak som ju dala po dvoch rokoch prvy krát napariť ku kocurovi. Lenze ona ho k sebe nechce pustiť uz druhy deň.stale donho vrci zaháňa sa... myslite ze som ju dala este skoro ku kocurovi ,mala som este par dni pockat kym by sa priznaky parenia prejavovali inak ?

Drnda31

Nie ,nepredavam maciatka a ziadne by som ani predat nechcela ale ak by ich mala vela jasne ze by som ich musela niekam dat nemala by som na vyber ,ved 3 alebo 4 macky v byte je predsa len dost .niesom mnozitel nezarabam na macke ktoru strasne ľúbim

Drnda31

Ceny su kadejake po 150 eur idu.ale ja na nej zarabat nejdem,chcem darovat do rodiny jedno jedno pre mna a ak bude mat este jedno tak to by som predala jedine tak..cca 100 max.podla dohody

Drnda31

Nechcem ju dat vykastrovat chcem maciatka a chcem si jedno aj nechať ked bude raz mat malé.no tá majitelka kocura pri ktorom je moja macka hovori ze som asi neodhadla den jej parenia ze este pocka den a ked nic z toho nebude aby som si prisla pre ňu a prišla nabudúce.lenze nemyslim ze problem je v tom.poznam svoju macku viem ze to na nu uz prislo. A dalsia vec je to ze nebude chodiť taky kus cesty z jednej strany slovenska na druhý .asi skusim zmeniť kocura mozno je chyba aj v ňom

Nerozumieeem

1. Skus zmenit kocura
2. Daj im viac casu nech si na seba zvyknu
3. Naozaj chces maciatka? Ak nie, bolo by lepsie ju vykastrovat lebo nevykastrovana macka v dome je hotový horor pre uši