Chudokrvnost?!

Príspevok v téme: Chudokrvnost?!
Matoha

Ahojky..mate niekto probles s chudokrvnostou?ake ste mali priznaky?mne sa velmi kruti hlava,mihoce pred ocami,slabost na odpadnutie nechutenstvo(som na nutridrinkoch) a najnovsie 10 dni meskajuci menzes vcera sa mi pustil no nemam bolesti ako inokedy..uz som myslela ze som tehotna;) fe mi bolo zistene 7,3 no neviem sa dostat na vysetrenie;( prosim vas viete niekto dobry domaci recept na to? Aspon zatial,uz nevladzem

Matoha

Ahoj.ano mne to volala prijmova lekarka z kliniky kozne v Martine.mam aj vysledky tam to podciarkla fe 7,3 v pondelok mam uz ist na hematologiu tak som zvedava..ja sa citim takto uz mesiac ako v soku..mavam take soky po liekoch a presne tak sa citim uplne pomotana ledva chodim..4 kg som uz schudla dost sa bojim koli tym bakteriam lebo mi hrozili ak nedam vyrezat absces taky karbunkul som mala tak ze dali mi podpisat ze som oboznamena s moznou sepsou;( vlastne od vtedy mi je tak no to som bola na pohotovosti a druhy den ma mali operovat a potom profesor z Martina povedal ze dobre ze som si to nedala hocikde robit lebo to treba u nich plasticky chirurg reze na celom sk..mne sa to 10 rokov robi

Poradim

Ahoj a mas tu chudokrvnost aj potvrdenu? Aj ja som mavala zavrate cele dni vkuse aj v lahu a trvalo to tyzdne a lekar mi povedal, ze zelezom to nie je, ze si ho nemam davat. ale vzdy mi po nom bolo lepsie, tak neviem. Kazdopadne, iny lekar - neurolog mi na tetaniu dal horcik a beriem ho dlhodobo a zavrate sli het. sem-tam sa volaco objavi taky pocit na odpadnutie, ale mozno je to zas tym, ze ten horcik znizuje trochu tlak. ja som mala zlu zivotospravu, nic som nejedla a z toho mi to zacalo. Akonahle sa mi podarilo pribrat, je mi lepsie. Mozno je to ozaj len nakumulovany stress z toho vsetkeho, co zazivas, ktory ta obera a dolezite vitaminy a mineraly. Hlavne sa tym nenechaj strhnut, raz to bude fuc a bude ti dobre :)

Matoha

Netreba-to bolo pre teba:) z coho? Z chudokrvnosti? No nejedavam uz dlhsi cas mi nechuti ani prehltat sa neda..obvodny neveri nicomu-podla nalady..vysledky boli z FN Martin a volala mi prijmova ze si mam dat do kopy hemato lebo som chudokrvna a ostatne s profesorom u nich sa bude riesit..cakala som nan..na termin u neho.tak este som nemala vysledky obvodny neveril v ten den ma zobrala zachranka doma som odpadla ani na internom neriesili ze niesu venerologovia..nechali ma tam 7 dni potom som bola na echo u primarky a dala a predpisala aspon Nutridrink..ked prijmova doktorka volala s obvodnym tak mu povedala vysledky a potom mi dal az sprievodku..takze tak

Matoha

Momentalne som na Nutridrinkoch..nieco malo zjem uz.ja mam autoimunne ochorenie koze,preto mi brali taketo vysetrenia..naslo sa aj vela bakterii v steroch tak uz naozaj neviem z coho mi tak je a comu to pripisovat:( neviete co je peptostreptokok harey? Nikde o tom nic niejr..este nasli zlateho stafila a corynebacteria species++ a podobne;(

Matoha

V spodnej hranici?co to znamena? Mam nejaky krvny obraz z interneho..viem ze leukocity bolo 12nieco..zajtra zavolam na hematologiu no isto mi da nejaky termin..je mi uz velmi zle a kazdy den bleda ako stena na odpadnutie..sprievodku mam az po tom co kozna prijmova volala obvodnemu a vynadala..poslala vysledky lebo neveril co som mu vravela