Divny pocit mimo reality

Príspevok v téme: Divny pocit mimo reality
zdravie12345

Zdravim,

mozno niekto zazil nieco podobne. V juni minuleho roka som bol v NURCH Piestany na vysetreni vzhladom na bolesti krizov a stuhnutost tela. Predpisali mi lieky (Sulfasalazin), ktore som zacal brat. Priblizne od tohto obdobia som zacal pocitovat malatnost, mdloby, kolotoce, niekedy aj pocit na odpadnutie. Mal som spomalene videnie, zlu orientaciu v priestore a celkovo som sa citil ako keby som si dal dve-tri piva. Pri soferovani som mal pocit, ze ma ako keby vtlaca do sedacky a musel som sa premahat, aby som neodpadol, cize hned som prestal so soferovanim.

Ihned som samozrejme lieky prestal uzivat. Bolest krizov a chrbta medzicasom presla. Ocitol som sa tyzden na hospitalizacii v NURCH, kde som kazdy den hovoril, ze mi nie je dobre, tak mi vysadili vsetky lieky. K tomu sa pridali zavrate v momente, ked som zaspaval a zavrel oci a zaspal som az od totalneho vycerpania.

Navstivil som postupne obvodnu lekarku, ocneho, ortopeda, neurologa, ORL, bola mi spravena magneticka rezonancia mozgu, ECHO, EKG. Vo vsetkych pripadoch super vysledky, bez problemov, az na neurologicku, ktora mi ozrejmila, ze mam blok v krcnej chrbtici. Popritom ma nutila do mnozstva liekov, ktore mi bud vobec nepomahali alebo mi nerobili dobre. Obstreky mi nepichla.

Po tomto zisteni som zacal chodit na masaze a k chiropraktikovi, ktory mi krk udajne odblokoval, no pocity v hlave neprestali.

Preslo takmer tristvrte roka odkedy som mal akekolvek lieky (neratam 1x antibiotika) a nic sa nezmenilo.

Chcem sa opytat, ci ste niekto nezazili nieco podobne, resp. ci mi neviete odporucit, koho by som mohol este navstivit.

Dakujem

zdravie123456

Dakujem vsetkym za odpovede, viac menej ste sa zhodli :) Viete mi poradit, kde toto mozem ist na nejakej lepsej urovni liecit? Alebo ist klasickou cestou cez obvodnu lekarku? Rozmyslal som aj nad nejakymi sukromnymi poliklinikami, ale nemam s nimi skusenost, tak si radsej necham poradit.

Kion64574

Myslim, ze ti dobre poradili... mykoplazmy, chlamydie, EBV,HSV viry, borelie... :) staci i ked je to pozit v Igg :)

tmv

Neviem, ci si mal podrobne vysetrene oblicky a moc.cesty, daj si vysetrit moc na ureaplazmy, mykoplazmy, chlamydie..., tiez vysetrenie u imunologa.

nika82

ahoj, zacni patrat smerom k chronickym infekciam ako borelioza, chlamydie a mykoplazmy. ludia s tymito infekciami maju podobne priznaky ako ty opisujes.