Občas mi prestane biť srdce

Príspevok v téme: Občas mi prestane biť srdce
pomoccomop

Dobrý den, zakladam tuto temu preto, aby som zistila par informácii a možno pomohla ludom s podobným problémom... bola som tri mesiace vo velkom strese, ktorý sa skončil pohrebom člena rodiny, išlo o chorobu(kto zažil, pochopi... k tomu sa pridali aj ine problemy, financie, hadky atd...mam 24 rokov a v poslednej dobre mam problém..prebieha to tak, že cítim take akoby vibrovanie na hrudi, taký zvlastny pocit..chytim si krk a citim, že mi jeden-dva udery srdce výnecha a opat naskoči, sprevádza to pocit strachu, stupne mi horúčava do tváre a potom som strašne slaba...bojim sa, či nemam poškodene srdce..

Chcem sa spýtať može to suvisiet zo štitnou zlazou ?? pripadne z menzesom ???? pred tyzdnom som mala dostat menzes, no krvacala som trocha jeden den, par dni nič a včera opať trocha..brucho ma boli, oblieva ma horúčava a potím sa viac, spravili sa mi vyrážky, som unavena a podrazdena...
Na ake vsetky vysetrenia by som mala ist...dost sa BOJIM

VDAKA

pomoccomop

Ved ano, musim to riešiť...ked tie posledne tri mesiace boli hrozne...som slaboch..teraz mam uplne rozhadzan telo..hormony, citim sa tak, akoby na mna sla chripka, ale nemože prepuknut, tak robi peklo v tele....a chodi hore dole....

adikee

môže to byť všeličo a preto to nejak špecifikovať asi nie je možné. no jedno čo viem, že by si to mala začať riešiť, aby to neprerástlo v ešte väčšie problémy

pomoccomop

Beriem teraz trstinovu melasu aj vit. C, v tabletách a pijem citronovu štavu...viem, že melasa je velmi dobra,sama som ju užívala, ešte ked som chodila do školy..mamke pomola ked mala nizku hladinu dráslika...
uvidim po sviatkoch, ked sa budem stale citit zle alebo sa mi to bude opakovat, pojdem k lekárke...ale bojim sa, poslednu dobu sa nam deju take veci, že by ma ani neprekvapovalo, že mam dačo vážne...
Celkovo sa ale citim slaba, taka som bola aj pred prevetvkou, pritom vysledky boli OK, dostatok mineralov, žiaden zapal...možno to robi len psychika, lebo ked som na vzdchu citim sa uplne inak ako ked pridem domov, normalne dostavam paniku a musim otvorit okno....

ped

Ja som mal tiež také problémy, ale ja som sa rozhodol, že ich rozchodím. Mal som aj výpadky tlkotu, prišlo mi zle, mama ku mne pribehla, neviem, kričala niečo v zmysle, že konečne, počkaj, pomôžem ti. Niečo také.

Simi30

V prvom rade za obvodným a on už ťa pošle tam, kam bude treba.
Ja som mala oblievačky zo štítnej žľazy tiež, takže môže to byť aj endokrinný problém. Ale aj nemusí...