sex v 14tke....

sisqo

cigani? :D ze vraj diskriminovany!! aka hlupost vsak? rabovali obchody a nikto im nic nespravil, kamarata mi bili dvaja cigani okolo sla policia kukli na to a sli prec,v mojom meste im zacali staviat bytovky a zadarmo.Nic pre to nespravili.Vodicske preukazi maju hoci niektory nevedia citat a pisat, len pojde do anglicka a ma to.a ze vraj nemaju peniaze? odkial maju na benzin ked sa stale vyvazaju?

gomez

2ramirez: vymožiteľnosť je veľmi slabá. Bodaj by bolo po tvojom. Lenže všetky cigánky rodia pred 15. a nikoho to nezaujíma. Je aj zopár prípadov, keď majú deti s vlastnými, alebo zverenými deťmi.

sisqo

ja mam take skusenosti ze 14 rocne su tie ktore to chcu. nemal som ziaden stik s nimi ale na slovensku 14 rocne sa miluju ako za ligu. Podla mna su hlupe.

ramirez

matser: Som zbehli lebo sa tym zivim, som pravny cakatel prokuratury za take 2 roky budem takych bastardov rad stihat pred sudom...

halo

však tí chalani ich znásilnili, to len chlapec má asi pomýlené vnímanie... ktorá 14 ročná baba by chcela sexovať s ožratými idiotmi????? možno bola len niektorá fyzicky menej zdatná a preto si myslel, že sa nebránila..... toto je už veľa... dúfam, že to tie dievčatá povedia rodičom, alebo niekomu zodpovednému a strčia ťa do basy.

matser

Ejha Ramirez je nejak zbehlí. Sedel si len 6 mesiacov, čo. Úprimne si lutoval nebol si pri zmysloch (bol si opitý) a priznal si sa. Po pol roku si bol na podmienku von nolen porozprávam chlapcom ako tam bolo. Robte to čo on. Po 6 mesiacoch ste vonku. Alebo povedzte že ste boli spitý až tak že ste nevedeli stáť a oni vás znásilnili. Možno podla vášho prípadu nakrútia film. Držím palce