Vyrážky po celom tele

Príspevok v téme: Vyrážky po celom tele
hana_234

Dobrý deň,
pred pár dňami sa mi na rukách vyhádzali ruzovkasté vyrážky nepravidelného tvaru, niektoré sú väčšie, niektoré menšie. Postupne mi však pribudli na hrudniku, chrbte aj na nohách. Mám ich všade okrem tváre. Momentálne som mimo domova a k lekárovi sa dostanem až o týždeň, ale ak máte s týmto nejaké skúsenosti, prosím vás o váš názor aj na to, čo by mi na tieto vyrážky pomohlo. Vyrážky má taktiež veľmi svrbia. Pripajam aj fotografie. Ďakujem za pomoc.

hana_234

Obliekla som si na seba tričko ktoré som dostala v robote a nevyprala ho predtým, tak to asi bude z toho nie ?

Rescue84

Alergicka reakcia presne na také štipace púôsobi taktiež te mohlo niečo poštipat reakcia je stejna ja bych poradil na to okg balzam na podraždenu pokožku učíne

Omen

Hana, nebola si alergická, ale UŽ si! : ) Ak ťa nič neuštiplo, potom to je reakcia na jedlo, tekutinu, oblečenie, periny, prací prášok, aviváž,...
V akom prostredí pracuješ?

Omen

Dostavila sa u teba alergická reakcia. Telo sprchuj studenou vodou, kúp si antihistaminiká a pátraj po príčine. Berieš nejaké lieky alebo výživové doplnky? Si alergička?