Ako sa zbaviť tuku na bruchu

Táto diskusia patrí k článku: Ako sa zbaviť tuku na bruchu
Ako sa zbaviť tuku na bruchu

Tukové zásoby v oblasti brucha sú problémom mnohých žien i mužov. Nie sú však len záležitosťou estetiky. Obvod pása sa dá využiť aj ako kritérium na posúdenie zdravotného stavu. Ak si ženy namerajú okolo pása 80 centimetrov a viac a muži cez 94 centimetrov, je potrebné spozornieť, pretože tieto miery značia nadváhu.

500xka

ja som z brucha najvaic tuku odburala s body wraps zabalmi akoze ozaj extra dobre to islo a hlavne zdravo a bezbolestne

Ella3

Ja som si po Vianociach povedala dosť a že sa dávam do formy. Najväčším problémom bolo brucho. Skusila som rozne detoxikačné diéty, cvičenia od jillien a jogu cez net a aj saunovanie ale nič nebolo tak dobré a rýchle ako slim zábaly od bodywraps -u...ono to znie veľmi naivne, ale naozaj to funguje. Tiež som nechcela veriť tomu že ma obalia a ja po hodine stratím 10 cm z obvodu tela - (dokopy) . V princípe tie slim zábaly odstránia nadbytočnú vodu a znížia opuchy, výrazne vylepšia trávenie a odstránia pocit nafúknutého brucha a čo bolo zásadné pri rozhodovaní pre mňa je fakt, že urýchľujú metabolizmus čím podporia chudnutie. e