boli to?

ddr

Holky rozhodne sa toho nebojte !Prvykrat to nebude prijemne ale potom uz je to fajn...Rozpravam ako holka ale tak mi to zhruba opísala moja partnerka...Tak vela stastia a hlavne sa nebojte a uvolnite... !

Nikola0704

Ak to bude prvý krát nepríjemné, tak sa ničoho neboj. Potom to už bude len úžastné. Moja skúsenosť: obrovská bolesť a krv jak pri zabíjačke. Kamoška zas vravela, že ju to vôbec nebolelo a ani nekrvácala. Každá sme iná...

ha

no ja som o panenstvo prisla vo svojich 20. Partnera som mala skuseneho, ale bola som velmi neuvolnena a krcovita, dost ma to bolelo. Potom som si povedala, ze uz nikdy viac! Ale casom sa to napravilo a teraz ziadnu bolest necitim. Takze sa nedaj odradit prvym zazitkom. Koniec koncov, kazda zena je iná, mám kamošku, ktorá povedala, že po prvom raze ani nevedela, ze do nej niečo dal, takze... dufajme, ze ty si ten druhy pripad.

Ara

Pripomenuli ste mi moje prvé milovanie ak si na to pripravená, tak to určite nebolí je to iba niečo "nové" nepoznané. Hlavne sa musíš cítiť veľmi dobre, atraktívne a byť úplne v pohode čiže uvolená a určite aj tvoj partner a potom si to len užívať !

easy

kazdopadne myslim, ze pri styku by mali byt sikovny obaja. chlap sa moze snazit kolko chce, ale ked zenusku nahle nieco napadne, moze iba sklopit usi..
co je najlepsie afrodiziakum? dovera?

jatyon

ja si pod pojmom "sikovny partner" predstavujem skuseneho, asi 30-rocneho muza, ktory prefikol uz nejednu pannu a zenu a vie ako na to.
.

Vie ako pohrat sa, vzrusit zenu, az kym po tom ona sama netuzi a kym nie je dokonale vlhka.
Sikovny partner uz v zivote nieco zazil. povedzme odhadom takych 10 - 15 báb ...... .:-)
no nie?
--------------------
a
coho sa vyvarovat?
no mladych neskusenych hr-hr chalanov, ktorym to hned strieka a neberu ohlad na zenu.

easy

mili:
ako mozes vediet, ze to boli, ked si to neskusala? inak, asi ta priatel obstastnoval suchymi prstami-nemoze byt nic horsie. nabuduce nech ta skusi najprv vzrusit, potom navlhcit prsty a potom sa moze dat do prace.

lili

ja si myslim, ze je to individualne u kazdeho, mna napriklad to nebolelo, len som citila tlak, ako to uz bolo spominane, a ziadna krv...