boli to?

jajka

ja ked som to robila po prvykrat tak to bolelo a dost mala som saj strach kedze sme boli u neho doma a jeho mama nam klopala na dvere.::D ale nastastie boli zamknute ale urcite nieco tusila...no a po druhykrat som myslela ze to uz bude v pohode ale zas to bolelo..a cim vic sme to robili tym ta bolest ustupovala..tak uz na 4x som citila len nieco take uzasne ako citite len pri sexe.:Dpa

cmuk

Co sa ja pamatam, tak prvykrat sa do mna vobec nemohol dostat a mna to welmi bolelo. Tak z toho nakoniec nic nebolo, som mala minimum krvi, ale potom druhykrat ma to sice tiez dost bolelo, mala som aj strasne wela krvi, ale teraz je to uz vpohode, bez bolesti, bez krvi... Inak po tom ako to bolo po prvykrat som povedala, ze tu bolest uz nechcem nikdy zazit. Bolo to dost krute, ale tak som to nejak nevydrzala a zrazu to bolo :) neboj sa, ked som to prezila ja, tak uz musi kazdy

janina

Nie je to davno co som to prezila sama po prvy krat, bolelo to no nekrvacala. Nevedel sa do mna vobec dostat, zostala som z toho napata a i z toho ze nam do izby mohlo vtrhnut dost vela ludi a o to to bolo horsie.Bolest som pripisovala hlavne tomu a myslela ze vsetko uz bude nabuduce ok, no sekla som sa - boli ma to stale, ale ja som jedna z mala. Vacsinu to po prvomkrat uz neboli. Drzim palce a ak ti mozem poradit, dajte si zalezat na tom aby ste si boli isty, ze vam tam nik nevtrhne .Je blby pocit strachovat sa ze vas nacapaju.

durka

nestresuj. ked sa budes o to zaujimat, ake to je, ako to boli a tak... ani to nebudes chciet vyskusat a budes sa bat. nebudes sa moct uvolnit, lebo budes mysliet len na to ako to boli. prvykrat to nieje nic moc. mna to bolelo a krvacala som, ale velmi malo.

nemôžem povedať

na pamäť je potrebné lekárske vyšetrenie,pretože tam sa môže jednať aj o nedokysličovanie mozgu/závrate,strácanie rovnováhy až pád/rôzne,sú na to lieky a cvičenie pamäte,knihy,krížovky.

nemôžem povedať

krvácanie pri prvom pohlavnom styku je normálne a aj to že to bolí.Prečo.Nuž preto,že hymen je viac či menej prekrvený a pri deflorácii docháda k jej poškodeniu,pretrhnú sa žilky a aj nervové zakončenia,preto tá bolesť,a to krvácanie je podľa prekrvenia,viac alebo menej.U každej ženy je to individálne.Ak je blana pevná,nemusí byť panna deflorovaná,ani pri pri prvom styku až časom,stávajú sa aj také náhody,úplne sa odstáni,zaniká, pri pôrode.Deflorácia sa robí aj umele pri niektorých závažných ochoreniach,alebo aj ihlicami,prstami a pod.

pamäť

Vedel by niekto poradiť čo pomáha na zlepšenie pamäti? V posledných mesiacoch zisťujem, že si nepamätám ani to čo bolo včera, ťažkosti mám s vyjadrovaním, pri rozhovore ma nič nenapadá, neprichádzajú myšlienky. Mám 55 rokov, ale keď to takto pôjde ďalej, tak o pár rokov prídem úplne o rozum. Poraďte čím sa to dá zlepšiť.