Dutiny

Príspevok v téme: Dutiny
Beta22

Dobrý deň, mám taký problém. Už vyše pol roka sa mi upcháva nos, prevažne ľavá nosná dierka, zatekajú mi hlieny do krku a všimla som si ze na ľavej strane nad začiatkom obočia sa mi spravila taká hrčka a občas ma v tej oblasti bolí hlava. Bola som na alergologii, nič nezistili aj na orl som bola a nič. Máte s týmto niekto skúsenosti alebo mi viete poradiť čo mám robiť?

Beta22

Podľa mňa bol doktor fajn,lebo som na neho počula len chváli ako každému pomohol. No dala som na radu lekárnika,ktorý povedal, že ak sa mi to hneď vrátilo tak tam nemám ani chodiť,kedže je to aj dosť drahé.

mjanik

1, 1x to je málo
2,lekár nemusí byť dobrý akupunkturista ,lebo vedomosti nadobudnuté v jednom odbore, mu bránia prijať nové vedomosti z iného príbuzného odboru.Toto už v starom Grécku vedeli.

Beta22

Bola som u riadneho pána neurológa, ktorý má na to špecializáciu a chodí k nemu dosť veľa ľudí a nikto si nesťažoval. Bola som len raz.

Beta22

Zabudla som spomenúť ale aj na akupunktúre som bola, na chvíľu sa mi nos uvoľnil ale hneď na druhý deň sa to vrátilo.