dcera a liečenie

Príspevok v téme: dcera a liečenie
sona2205

dcéra prekonáva anorexiu. liečba bola dlhá, dlho si aj pobudla na psychiatrii. ale našťastie začala jest, spočiatku menej, ale akonahle si telo zvyklo že sa prijma potrava dostala 'žravku'. samozrejme, ze nastal jojo efekt, čo neniesla dobre. ked sa konečne vrátila do školy, spoližiačka jej na telesnej šplechla do očí ako pribrala. odvtedy to išlo dolu vodou. najprv sme mali dohodu, nechala som ju doma, bola som s ňou, samozrejme sa všetko konzultovalo aj s psychologickou. avšak začala mi klamať a chodiť poza školu. trápim sa za ňu, odmieta mi zakazdym, ked navrhnem liečbu na panicke zachvaty, nechce byť závislá, ale takisto odmieta prestúpiť na inú školu, aby tam nedosla ako 'tá tučná'. neviete mi niako poradiť?

nicollette12

A kolko ma dcera rokov? Podla mna by ste jej mali vysvetlit ze niektore veci nie su myslene zle a nemoze kazdu narazku brat tak osobne... to sa musi naucit lebo inak sa nevylieci... a jej spoluziacky by mali vediet ze ma takyto problem a lieci sa z neho, podla mna keby to vedeli tak by k nej boli ine a nerobili by si srandu, lebo by vedeli ze sa jej to moze dotknut....

milajar

Sona, tak urcite stat pri nej a podporovat ju za kazdych okolnosti, dobre by bolo keby mala aj kamaratky v triede a od nich by citila tiez podporu a asi by som isla sa porozpravat aj s triednou ucitelkou, ale urcite mat s dcerou otvoreny vztah a snazit sa spolocne vec riesit, aby sa s nou ta psychiatria nevliekla cely zivot