Noselavit Complex

kocicka

Konečně něco, co skutečně zabralo.Ať už jde o cokoliv, můžu díky tomuto léku vstoupit do tramvaje jako člověk.Snad to nebude na úkor jiných potíží.Ve stáří nás bolí kde co a jsme vděčni za každou věc, která nám pomůže.

swistica

Prezrela som niekolko internetovych lekarni a nikde som ho nenasla. Ja by som ho teda nejedla. V lekarnach by mali byt kontrolovane pripravky a ktovie ako to je s tymto produktom.

Una

Objednala jsem si Noselavit za 790,- Kč - akce - inzerát + článek v časopise. Bolelo mne koleno, různé dostupné a inzerované doplňky nezabíraly. Dala jsem už za doplňky dost peněz, tak jsem si řekla, že to ještě jednou naposledy zkusím. Lékař byl až jako poslední možnost, z vyprávění jiných, kteří k doktorovi chodí, vím, jak to probíhá - drahé léky, drahé injekce, všechno zabírá na chvilku a zase znovu. Dobírám poslední krabičku, bolesti zmizely, konečně se vyspím. Mohu opět "skákat přes kaluže"!

Manek

Na přípravek Noselavit optimum jsem narazil v reklamě na internetu. Typicky šmejdovská reklama s přemrštěnou cenou bez jakéhokoli kontaktu na prodejce. Protože jsem velmi trpěl bolestmi kyčlí a kolen, nakonec jsem podlehl a s vědomím, že v životě už jsem přišel o víc penéz, přípravek objednal. Vzápětí jsem se začal prokínat, že navzdory svému věku a zkušenostem jsem zase naletěl. Přípravek přišel, já zaplatil a začal užívat. Neobsahuje to nic, co bych už dříve neužíval. Výtažky z bylin a pár vitamínů. Nikdy jsem to však neužíval pohromadě. Kupodivu to začalo působit dle popisu. Za týden se bolesti začaly zmírňovat a po využívání celé dávky přestaly největší problémy. Není to žádný zázrak, ale funguje to asi nejlíp z toho, co jsem zatím užíval /nepočítám léky tlumící bolesti/.

verum

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak Vaše teta noselavit optimum užívala. Také ho mám a nikde jsem nenašla jak jej mám užívat. Děkuji...

Nikolaos

Dobrý deň,
tiež som sa dostal k prípravku Noselavit, ale nie komplex lež Noselavit optimum. Tip mi dala moja teta, ktorá ho užíva. Má dlhoročné potiaže s kolenom, niekoľkonásobné operácie, bolesti kvoli ktorým celé noci nespala, obmedzená pohyblivosť atd. Po užívaní Noselavitu optimum som ju videl predvčerom a neveril som vlastným očiam. Behala ako srnka, hovorí, že konečne sa vyspí a nemá bolesti. Nič iné jej nezabralo a to sa nejedla všelijakých "liekov".
Podľa informácie na obale, prípravok obsahuje len byliny - peruánsku Maca, fialku trojfarebnú, žihľavu, púpavu, prasličku, extrakt z citrónu a vitamíny C,E,A,K2, D3. Tak a teraz baba raď. :o)

MICIMUTR

Dobrý den, nejspíš se jedná opět o podvod, neboť i moje maminka tento " zázračný" přípravek někde koupila ( dost možnái přes reklamu v časopise) a jelikož jí nezabíral, dala mi ho. Taktéž hledám jakýkoli komentář k tomuto výrobku a zcela bezúspěšně... nejspíš obě balení poletí do koše, jelikož nevím, co za svinstvo ( pardon), tyto " zázračné" pilulky obsahují.