Co s tym?neviem co mi je uz

Príspevok v téme: Co s tym?neviem co mi je uz
Stratena 28

Ahojte prosim vas,viete mi niekto povedat, z coho mozu palit stehna? Myslim tak ako ked date do horucej vody zacalo to lytkami a teraz stehna,pri clenkoch atd..okrem toho mam zhorsene bolesti klbov,zacali kolena clenky,teraz uz lakte,klb na ruke,prsty..mam vazne kozne ochorenie no 12 rokov bezuspesne bojujem,vo stvrtok idem do Martina na konzultaciu no chcela by som pocut aj vas nazor..zadok uz nam ako sitko,bolesti neznesitelne no bola mi v lete zistena aj borelia ale len 6,7 ..dakujem za nazor,nikde neviem najst z coho je ta horucava v nohach a bohuzial mojho doktora to vobec nezaujima,nenecha ma ani dohovorit..dakujem

Bnb

A čo tak to skúsiť rozmasírovať? Nie som si uplne istá ale myslím, že niečo takéto som mala aj ja len na chrbte a zadku. Bolo to po operácii a vtedy som veľmi dlho ležala.

Najprv to bolo skôr také natieranie masťou, keďže to už veľmi pálilo aj pri dotyku. Ale pomohlo to.

Preteba

Stratena 28, takéto pálenie mala známa, cítila chodidlá ako keby jej ich pálil oheň. Ak chceš, napíš na mail