musli ...

RNG

Konecne som uvidel cez net na Slovensku zacali ponukat steviu(stevia rebaudiana, bylina s obsahom uzitocnych a velmi sladkych -300 krat cukor-stevisidov a rebaudianosidov)
Ja ju pouzivam nielen na sladenie, ale aj ako prostriedok na regeneraciu pankreasu(ako cukrovkar, ktory veri, ze sa pankreas da aspon ciastocne regenerovat, co sa mi zatial jasne potvrdzuje)

fra

ja si davam kazde ranos jogurtovym napojom, tiez emco, ale fit miss a su fakt chutne. obsahuju vlakninu, ktora je potrebna na dobre travenie. zacala som ich preto jest a velmi mi pomohli.takze ***

eva92

musli odporúčam len ráno a minimum.brucho sa z neho nafukuje a ťažšie tak trávi.ale v žiadnom prípade ho nejedz po 12hod.Musli takisto obsahuje vela cukrov a je dobré akurát na ranajky a na naštartovanie metabolizmu.

jess

aj podla mna su musli vynikajucou castou nasho jedalnicka... a chcela by som sa vas spytat, ake musli odporucate... dakujem a dobru chut pri musli...;)

damaxy

ja som objavila emco v hypernove s červeným ovosíma višnami a čokoládou,ani mlieko netreba,vyjedáme to všetci len tak nasucho

dandy

super nahrada, pokial nie su prazene a bez pridavkov coko...tak je to uplne ok, a este ked si ich das so sojovym mliekom tak su velmi dobre stravitelne, pridaj si tam psenicne otruby a lyzicku vlakniny, dlhsie ta to nasyti a je to zdrave. ja zjem pol kg coko denne a toto mi pomaha sem tam tu coko zavislost nahradit

dada

Vies kazde musli je ine skus pozret kilojauli vzadu na obale ked ma 100 gramov viac ako 1000 kilojaulov tak su moc kaloricke