Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Aktuálna chrípka ?

Príspevok v téme: Aktuálna chrípka ?
Simi30

Ahojte.
Aké ste mali príznaky pri momentálnej chrípkovej vlne ?
Mne včera od rána trešťalo v hlavne (v strede čela, medzi očami), bola som citlivá na svetlo a bolo mi miestami aj zle od žalúdka, ako pri migréne. Pritom nie som migrenická. Príznaky poznám len počutia/čítania. Ďalší traja kolegovci mali to isté. Jednej kolegyni začla teplota a aj vracala, tak tá už odišla na PN-ku. Ostatným nám stále "len" treští v hlave. Nemám nádchu, nemám kašel, nemám teplotu. Čo toto je pre Boha? Mám pocit, že mi niekto šliape po hlave :(

Lion877

Pozhanat polyoxidonium injekcie,,,, ale riedit s fiziolog. roztokom nie vodou...

Len takto sa da branit, ale na skurvenu borelu to nestaci. Napicu je cele ockovanie na chripku je to picovina.

asdfgh

Nieje to klasicka bezna chripka..Mne uz "doznieva" treti tyzden!mam este stale odlupujuce sa chrasty v nose, dost bolestive+smrkam krvavy hnis a stale to neni ono .. hlava ma bolela tyzden v kuse aj v noci, dufam len ze sa to este nevrati

Jja1

Hm vitaj medzi nami.mne to zacalo presne tak.nic len strasna bolest hlavy.mam ju uz 5 den.a bolest oci ale taka ze ani do stran pozerat nemozem.po 3 dnoch bolo lepsie a na stvrty pekne od zaciatku z teplotou.modlim.sa zeby to uz skoncilo.tak sa to snaz vylezat