Biele bodky

Príspevok v téme: Biele bodky
Leilla1234

Celkom som sa zlakla ked som videla co sa mi porobilo na nohach (prikladam aj foto). Par cervenych bodiek mam aj na hrudniku, ale vobec neviem z coho to moze byt. Moze to byt aj nieco vazne? Dakujem za pomoc, citim sa niekedy uz ako hypochonder, ale par ludi mi povedalo ze akekolvek bodky na tele mozu byt nebezpecne.

Mandrragora

Jezis, odbornici po milu jarmilu....Mas tvz.husiu kozu, ktora trapi ludi na stehnach, zadku, rukach...nie je to kvoli holeniu a vonkoncom to nie je nebezpecne. Vznika to, ked je v tele prebytok bielkovin, ked ich telo nedokaze spracovat...je to zalezitost viac menej na cely zivot. Nie je to absolutne nebezpecne. Da sa to jemne upravit stravou, nasledne castejsimi pilingami pokozky a najma kremovanim. Nie bars cim, treba si kupit prirodny telovy krem s vysokym obsahom urea....

nicollette12

Takuto kozu som mala vzdy po holeni, preto uz ziletky nepouzivam, ale radsej idem na depilaciu voskom-ci uz na intimne partie, podpazusie a aj nohy, najprv som to mala este horsie cele cervene, ale moja koza si uz tak zvykla, ze je iba trosku zacervenana a potom mam pokoj a ziadne bodky, ci uz biele alebo cervene sa mi nerobia a ani ziadne svrbenie po holeni atd... skus porozmyslat ci to nemas z holenia... ak hej tak naozaj odporucam tu depilaciu... a na hrudi si to mohla mat kludne aj z oblecenia, salu, alebo spotenia sa, vonavky.....

Tomas12345

Ale no nezvelicuj, toto sa vytvorilo aj mne minule a potom to zmizlo. Vyzera to byt ako take male pupence, urcite to nie je nic vazne ked tak skoc do lekarne ak by ti to nemizlo daju ti na to nejaku masticku.