Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Problem s krvou a tlakom

Príspevok v téme: Problem s krvou a tlakom
mikesarocky

Dobrý deň

Žijem v Anglicku kde nemám svojho vlastného doktora.Mám 29 rokov a venujem sa tiež športu. Už dlhšiu dobu sa stretávam s problémami, ktoré moje telo vysiela. Všetko to začalo tým, že mi začala trpnúť nepravidelne ľavá ruka. Postupom času som v nej strácal aj silu. Myslel som si , že to môže byť príčina karpalného tunela, kedže mám sedavú prácu za PC. hlavný problém nastal neskôr , keď som postrehol , že začína mi trpnuť aj pravá ruka až som dosiahol stav, že sa mi nechce stoporiť penis trvalo to 4 dni. Po viac ako tyždni pocitujem jemne nepravidelne pichanie pri srdci a nízky tlak v hlave. Snažím sa piť veľa tekutín a doplnať si vitamin C aby sa mi zlepšil stav. Tiež cítim jemnu bolesť v strednej časti chrbta. Chcel by som sa spýtať môžu to byť príznaky infarktu. Možne je , že som si oslabil svoje srdce energetakmi , ktoré už nepíjem dobré 3 tyždne. Niekto mi hovoril, že by som si mál spraviť krvne vyšetrenia. Za každú radu budem veľmi rád , začínam sa obavať o moje zdravie

Tomas12345

Naozaj to vyzeraju ako priznaky skor toho karpalneho tunela popripadne inej choroby ale aby si mal istotu tak si daj spravit srdcove vysetrenia.

mikesarocky

ďakujem za odpoveď skúsim zistit či je to od krčnej chrbtice. Sem v UK je na nič zdravotnictvo pošlu ma tak domov s paracetamolom. Ono myslel som si tiež , že to môže byť nerv v chrbte ale to pichanie pri srdci a to , že sa mi nedokáže postaviť 4 dni ak robim čokolvek určite nebude od chrbta ale niečo s cievami, keď sa sval nechce prekrvíť

hurmikaki

tak ked "žiješ" v UK mal si myslieť aj na to že lekára potrebovať budeš... zájdi k nejakému,... ked máš sedavú robotu, tie priznaky čo popisuješ možu byť a je to dosť pravdepodobné že od krčnej chrbtice,
vygoogli si cviky na tuto partiu, je toho plne youtube.. a kym nepojdeš k Dr. cvič denne, a uvidíš, ak sa to zlepší tak je za tým chrbtica..
tiež ak sa aj ráno budíš so strpnutymi rukami...
krčna chrbtica sposobuje aj problemy s tlakom, závraty...
kup si MgB6, tablety, šumák,..

infakrt sa prejavuje len trpnutim jednej ruky, resp. vystreluje do malíčka bolesť, a tlak na hrudi, o tom pochybujem že by si mal IM..

chod k Dr...