Biele čapy na mandliach

Príspevok v téme: Biele čapy na mandliach
Costym

Ahoj. Chcela by som vediet ako sa toho zbavit par dni ma skriabe v krku a dnes rano som si nasla tzv biele čapy na oboch mandliach. Z coho to moze byt? Odvtedy sa budim kazde rano zachripnuta a kvoli tomu sa mi tvoria aj hlieny ktore kazde rano vykaslievam. Co je zaujimave nemam zapach z ust ako to pisu ini ze je to charakteristicke pre tieto čapy. Mate nejake overene recepty co na to pomaha? Doma vela toho nemam. Chirurgicke odstranenie v ziadnom pripade podla toho co som sa docitala. Dakujem.

Dorothy

Dobry den. Ja som mala capy dlhe roky ale zaciatkom roka som zacala testovat vegansku stravu a jej vplyv na moje zdravie a prisla som na 2 hypotezy. Nielen ze som vysadila vsetko maso, ale aj mliecne vyrobky. Po ich vysadeni som zbadala, ze ziadne capy nemam a takisto moj typicky "capovy dych", ktory niekedy smrdel aj mne samej, zmizol. Som objednana na vyber mandli, ale vzhladom na okolnosti mozno zmenim rozhodnutie. Z mojho experimentu vyplyva to, ze veganska strava jednoznacne prispieva k zmierneniu zapalov v tele a vzniku capov. Neviem vam vsak povedat, ci maju na to vplyv mliecne vyrobky, alebo maso. Skuste a uvidite. Najlepsie by bolo izolovat kazdy druh a mat tak kontrolu nad vyrobkami, ktore vam najviac skodia.

Costym

Azaryo: nemam pocit zapachu ale to ze to tam mam ma stve najviac lebo uz par dni sa budim kazde rano zachripnuta. Dnes rano som mala aj kasel ale po salviovom caji mi ustupil. Podla mna ten kasel bol kvoli tomu co mam na mandliach. Neviem ako dlho potrva kym to zmizne co teda dufam ze zmizne.

Azaryo

Ahoj, prave som postol vyssie moju temu k tomuto :-D Mozes byt rada, ze nemas pocit zapachu, pretoze je to poriadne na hlavu...

chichina

biele capy mam 20 rokov.bud si ich sama vyberiem,alebo ich proste neriesim.nohuzial tieto capy su chronicke ktore same od seba nezmiznu.pytala som sa dr.,povedala ze s tym sa neda nic spravit,jedine odstranit mandle ale aj to v pripade,ak mavam casto anginu co nemavam,takze mandle si necham

Meicar

Teraz to mas zahnisane, daj si predpisat atb a mandle cim skor dat vybrat. Nevies si predstavit ake problemy mozes mat v buducnosti.