Kde nájsť kamarátky?

Príspevok v téme: Kde nájsť kamarátky?
NyanKitty

Ahojte. V poslednej dobe sa dosť utápavam v jednom probléme. Nemám kamarátky, a tie, ktoré som mala boli len dočasné. Veľmi rada by som si našla kamošky ktoré by mi boli podobné, boli by za každú srandu, spontánne a dobrodružnejšej povahy. Som v 1. ročníku VŠ (Košice) a veľmi chýba akýkoľvek kontakt s dievčaťom, ktorému by som sa mohla vyrozprávať, sem tam niekam zájsť. Kde mám hľadať? Na rôzne párty a diskotéky chodím nerada čiže tam určite nie. Už som zúfalá...kamarátov mám, ale najradšej by som mala kamošky, predsa len, s dievčaťom by som si porozumela viac.... za akékoľvek rady ďakujem

nicollette12

Sice neuprednostnujem internetove zoznamovanie , ale to skor co sa tyka hladania si partnera na vztah... ale najst si kamaratku na nete nie je zle, nejlepsie by bolo keby bola odtial z kade ty, by ste si popisali a mohli ist rovno niekam von osobne :) ale mozes vyskusat aj chodit napriklad na nejaky kurz, alebo na zumbu, popripade na ine skupinove cvicenia... este si aj zacvicis a kamaratok budes mat kopec :) osobne som takto spoznala vela kamosiek, co sa uz bavime skoro 10 rokov... len treba rozlisovat falosnu kamaratku a pravu kamaratku... na to si davaj pozor lebo teraz si vsetky zeny navzajom len zavidia a podkopavaju si nohy... vela stastia

Anonym_93436

Môžeš skúsiť chodievať častejšie do knižnice , aké máš záľuby a koníčky ? ak je to napr. turistika ( príklad ) tak skús sa pridať do nejakej skupiny ktoré chodievajú na turistku a tak ďalej , na internete a facebooku určite nájdeš skupiny spojené so svojimi záľubami , tam by si podľa mňa dokázala nájsť niekoho sebe rovného.
Ak ťa baví cvičenie tak skús ísť do fitka atď

Diskotéky a kluby nie sú moc ideálne miesto pre hľadanie dobrých ľudí .. ale to je len môj názor.

Držím palce a prajem hodne šťastia.