Mikropenis

Príspevok v téme: Mikropenis
Tomas92

Dobrý deň. Mám diagnózu mikropenis. V detstve to nikto neriešil a teraz mám pri svojej výške 185 cm a váhe 90 kg, penis nie väčší ako 2 cm. Mám 26 rokov. Bol som vychovávaný vo veriacej rodine takže masturbacia a podobné veci boli tabu. Chcel by som získať nejaké informácie ohľadom zväčšenia penisu. Poradíte mi?

Mirka 25

Ahoj Tomáš. Na začiatok, veľkost tvojho údu je fakt šokujúca, ako to tu už niekto spomenul. Ja som zdravotná sestra a osobne si myslím že v dospelosti už nezaberie žiadna hormonálna liečba. Jediné riešenie by bola plastika penisu, no v tvojom extrémnom prípade to podla mňa neurobia všade. Musíš zisťovat, pýtať sa...
Ale hlavne, nedávať nahé foto takto verejne, aj keď sa za svoju veľkosť nehanbíš. Pretože už ťa v našom meste podla fotiek pozná takmer každý ?

igoneti

Penis Extender - tonzes.com Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 17 cm, takze spokojnost.

ivett33

ak máte dieťa s podozrením na mikropenis tak by ste mali zvážiť hormonálnu liečbu, ak už ste dospelí a máte malý penis tak s tým už veľa nespravíte, ale môžete vylepšiť telo ktoré je pre ženy tiež veľmi atraktívne, o nič menej ako osobnosť človeka, keď už máte vyšportované telo a skvelú osobnosť, nájdete si aj peknú ženu a malý penis nahradíte jazykom a pomôckami, žena vás bude milovať kvôli tomu aký ste, nie pre veľkosť penisu, pracujte teda na tom čo ide prirodzene zmeniť alebo vylepšiť a neplačte nad tým, čo sa už prirodzene zmeniť nedá

tana101

Ahojte ľudia, tak tento pán je fakt slovák a existuje :-) v kľude..poznám ho zvidenia, býva v rovnakom paneláku ako ja a stretávam ho skoro každý druhy deň, keď idem ráno do obchodu pre nákup...tiež som bola v šoku keď som videla tie jeho fotky :-) u nás je známy..

Makiavelli

Bohuzial, ziadna moznost neexistuje.. Penis sa neda nijak zvacsit. Napr operacia zvacsuje iba opticky a to povytiahnutim penisu von z tela, ale pro vasej velkosti by to robilo iba par milimetrov.. Mrzi ma to aj za Vas a je mi to luto, ale neda sa nic robit.. Da sa maximalne podporit erekcia nejakym doplnkom ci liekom na baze sildenafilu, ale realne je vsetko iba v milimetroch /a to aj u panov s beznym rozmerom/.. Podrobne o mikropenise tu v odbornom clanku -- vimax.sk

Zdravko654

Boze Rachel, to nevies vyhladavat obrazky cez google? Nejaky nudiaci sa chudak stiahne fotku z netu, hodi sem, nieco k tomu napise a caka, kolko blbych ludi mu na to skoci...
www.google.sk

Rachel28

Chapem, ze chces riesit svoj problem, aj to ze ta to trapi. Ale uvedom si jedno, internet je verejny, nemal by si sa vystavovat. Aktualne sa z teba vysmievaju "sliepky" na Modorm koniku, jednej z nich si poslal foto na zoznamke. Ak ti je to jedno OK, ale pozor, o chvilu ta budu ludia spoznavat na ulici