Isoprisonine mate skusenost?

Príspevok v téme: Isoprisonine mate skusenost?
Anna0

Dobry den.bol mi nasadeny Isopresonine nakolko mam akne vulgaris na genitaliach a gluteach huarley stupen 2-3.posledne som mala tolko abscesov naraz ze mi bolo celkovo zle,slabost,zimnice..ina liecba uz sa u mna neda,cakam na chirurg.liecbu v Martine z dovodu intolerancie liekov..5 den uzivam 2x jednu tabletu no citim sa na odpadnutie ako keby sa mi znizil tlak velmi..okrem toho beriem aj lieky na srdce aj psych.lieky.mal niekto podobny problem s tymto liekom?dakujem

Anna0

Omen: dakujem :) bohuzial mam takeho obvodneho lekara ci stoji tak za figu akorat:( chodim k nemu pretoze mi je to najblizsie a casto potrebujem sprievodky atd..no na tu liekovu intoleranciu ma poslal na testy do Bystrice,cestovala som uplne vycerpana 200km s bolestami,nemohla som ani chodit..dojdem tam a este nadaval doktor ze co to mam za obvodneho,ze mal napisat ake lieky navrhuje aby testovali!! No mala som dost.takze zbytocna cesta,teraz som sa vratila spät do Bojnic ku koznemu ktory mi aj pred rokmi zistil tuto dg a ten mi odobral aj krv na lieky..bohuzial ten Isoprisime obsahuje Jod na ktory som alergik,nemozem ho ani v roztokoch,hned sa vyhadzem a proste sok..tak ked pojdem na kontrolu musim mu povedat no uz sa bude za hlavu chytat asi:) nic mi nemoze dat..dakujem ti za povzbudenie.prajem aj tebe vse dobre v zivote :)

Omen

Anna, máš problémy s imunitou, a preto by si Isoprinosine vysadiť sama od seba nemala! Navyše, ak máš liekovú intoleranciu, nemáš sa spoliehať na to, čo "jedna baba povedala", ale prebrať to s lekárkou!
Prajem ti, aby tá operácia dopadla dobre, aby si sa tej "pliagy" zbavila a nadobudla plné zdravie! Drž sa!

Anna0

Omen: mam Hidratenitis supurativa 2-3 stupen..pred tyzdnom som mala mnohopocetne abscesy a lezie..karbunkuly cysty atd..na vse som alergik ani biologicku liecbu nemozem..tak z toho som celkovo vycerpana,mam bolesti klbov a podobne..nemozem uzivat uz nic caka ma iba operacia a plastyka v Martine..to psych.ochorenie mam tiez z toho kozneho nakolko to je autoimunne ochorenie..mam to 10 rokov.dakujem ti za odpoved.pekny vecer

Omen

Anna, na odpadnutie ti môže byť z mnohých vecí! Tlak si si merala? Chodíš častejšie cikať? Prijímaš dostatok tekutín? Názvy liekov na srdce a psychiku?

Anna0

Dakujem za odpoved..uz som vysadila.zajtra idem k obvodnemu nech mi da radsej take tie nutridrinky a podobne nakolko mi vobec nechuti jest.dakujem pekny den

Sonie

V letáku som si prečítala nasledovné - predpokladá sa že tento liek stimuluje imunitný systém a tým pomáha prekonávať vírusové infekcie. Keď toto napíše výrobca lieku tak mám pocit že ozaj sa len predpokladá. Ale chcem ti hlavne napísať že môj syn ho v minulosti užíval a tiež mu z neho nebolo dobre, lebo sa užívajú dosť vysoké dávky. Na stimulovanie imunitného systému sú predsa aj iné lieky, nájdu sa i na prírodnej báze.