Neviem sa nadýchnuť

Príspevok v téme: Neviem sa nadýchnuť
Pete14259

Poslednú dobu sa len stresujem, mávam depresie a nič iné nerobím(18r).Moja rodina si to nevšíma a to dostáva ešte to väčších depresií.Asi cca pred pol rokom sa mi stalo to že z ničoho nič som sa nevedela zlhboka nadýchnuť , mám pocit že nemám vzduch v pľúcach a automaticky mi dojde zle.Kompenzujem si to zívaním lebo pri tom ako tak sa viem nadýchnuť. Neviem presne prečo to mám ale ak mal s tým niekto skúsenosti prosim o radu..Nechcem chodiť kvôli všetkému k lekárom , mám z nich trošku fobiu. A aj tak lekárka mi povedala že to nič nie je ale mne sa to jednoducho nezdá.:(

louny

poznam nieco podobne, tiez ked sa na to sustredím, tak sa mi obcas stane, ze sa nemozem zhlboka nadychnut. Potom ako ty, bud sa snazim zivnut si, alebo sa nejak zamestnat aby som na to nemyslela a potom dycham normalne. Je to psychikou, tiez mavam obcas depky. Studujem nieco co nenavidim, pretoze ma spoluziaci aj ucitelia sikanuju a jedno s druhym. Treba si len verit ze to bude lepsie :)

nicollette12

Najprv nech dievca ide ku kvalitnemu psychiatrovi, ktory jej pomoze a bud potvrdi alebo vyvrati depresie popripade nejake dalsie uzkosti..... potom nech ide na plucne a dalsie vysetrenia...

Tomas12345

Toto poznám tiez mavam dakedy taky pocit napriklad ze mi nejde prehltnut. Ono toto co hovoris moze byt aj zo psychiky kedze hovoris aj o tom ze trpis depresiami ale mozno to moze byt aj ineho charakteru preto by som mozno zvazil navstevu doktora plucneho pokial to nebude prechadzat.

Pete14259

Áno mám to aj od psychiatricky..I keď ona vravela ze to je len také počiatočné štádium a potom mi povedala že mi nič nie je.Ale bola to taká decká psychiatrička a sama mi povedala že moc depresie a tak nerieši..Čo mi prišlo čudné dosť

Marosko-n

Si mladá, život pred sebou a veľmi netrpezlivá !
Chýba Ti B12 živočišná ,nepodceňuj to !
Ak nevieš si rady napíš.

nicollette12

A este jedna vec, tie depresie mas potvrdene od psychiatra?? Ci si si to sama povedala ze mas depresiu? Lebo v tom je velky rozdiel, prosim ta o odpoved

nicollette12

Tebe nic nie je, tu ide o to ze sa stresujes a to nadmerne... ved sa daj do pohody, nemas deti, nemusis platit ucty, nejde ti o zivot, si mlada, tak sa nestresuj lebo takymto stylom sa dostanes akurat tak na psychiatriu....