Maly Penis

hhhhhhhhh

no tak 13 nic moc..ale co uz narobis?..naj je 17-19 aspon premna:)byvaly mal 19-20 a bolo to super ..sucasny ma tak 17-18 aje to tiez super mozno este lepsie

Natalia12345

Bože chalani! Myslíte si že toto niektoré dievča rieši? Nezáleží na centimetroch ale na technike. A navyše, ak je velmi velký, tak to dosť bolí. To celé z velkosťou, je len o chvastaní sa pred kamošmi, babám je to jedno. Niektoré sú také sprosté že chcú len velkého, ale tých je fakt mále. Keď vás bude mať dievča rodo, bude jej fakt jedno kolko centimetrov. Fakt.

ja a ja :)

netrap sa ja mam tolko isto a staci to az az :).. musis vedeit ine veci ako mat hada medzi nohami :) kludne si ži :)

fedo

pre zlatko husar
ved nezufaj vykali sa ty na priatela ked ta vzrusuju zvieratka tak si ich zadovas ved ich prefiknes a este u krav aj mlieka nadojis to je nadhera ze?Preco ja som normalny???

zlatko husar

ja mam 18 rokov..som z turnej.mam penis ktorý meria 11 cm aj to ked som vzruseny...je to hrozne lebo som gay a mojho priatela to uz prestava bavit... ze je zvyknuty na ine ....moc ho milujem a neviem si predstavit zivot bez neho... a este nieco..vzrusuju ma aj zvierata.. ako kozy a iné hospodárske zvierata...

xVladox

Neplaš sa, aj malý gašparko dokáže robiť divy, záveži ako s ním vieš narábať.
Ak budeš mať "normálnu babu", tak jej to až tak vadiť nebude, pokial sa nechceš hrať na sexualného atleta, alebo plniť funkciu gigola.

Ian3

ake ponaucenie z toho plynie? hladajte si baby s malickymi vaginami a vas priemerny penis bude pre ne ako sen!

Ahoj,nemas nahodou malicku vaginu ???
Ano mam.
Ok nesla by si zajtra na rande ?......
Akoze dost blbe ponaucenie...

moja vagina

ma 13cm, myslim tym hlbku takze cokolvek vacsie je pre mna nepredstavitelne... velke penisy su len na chvastanie, nie na sex! proste niektore zeny maju malu uzucku vaginu ako ja, ine su ale s vaginami ako svet a tym nestaci ani 25 cm, lol :D :D :D si vzdy po sexe hovorime s priatelom, ze moja malicka uzucka vagina je rozkosna pre jeho nadherny a pre mna fakt velky penis- aj ked mozno niekto by to vyhodnotil ako priemerne velky penis, no ked je vo mne a pritlaci, prisambohu ze to aj trochu boli... pre mna je jeho penis akurat a kusok navyse, lol, cokolvek vacsie by som poslala kade lahsie.

ake ponaucenie z toho plynie? hladajte si baby s malickymi vaginami a vas priemerny penis bude pre ne ako sen!