Maly Penis

Majooo

Prečo mam strašne male vajcia ? maličke a vela kože čo to je ? čim ? može bit to tim že aj dlho fajčim ? hmm alebo to je vrodené ? :( je možne že ked prestanem fajčit sa mi žvecšia abo jak ? :((((((((((

choco_milka

ak ta ma rada tak je jej jedno ci mas 13 alebo 17cm..
aj maly rytierko spravi velke rošambo..
a hlavne si nezabudni kupit durex close fit www.google.sk

Somaaar

Caute Ludia .. Prosim o radu mam partnerku ktora ma 19 ... a mala predo mnou 22 rocneho chalana ... a mam strach ze moj penis ktory ma len 13cm je jnebude stacit..ze mala lepsieho ..hrubsieho ..a vsetko v jednom .. proste ze bol lepsi odomna... :( mam s toho strach ..a bojim sa jej opitat tuto otasku hambim..ez co bi na to povedala..sice sme sex este nemali ..ale tak .. mam strach ohladom tejto veci a moc..bojim sa... :((((((
neviem co ma mspravit co ak jej to vobec nebude stacit.. ??? sa nespravi ? alebo prave naopak co ak bude jej to vadit ale nic nepovie ?? hm alebo povie ano staci a pri tom bude klamat ? :(
hm co mam spravit ludia ?

Chalan19

Zdravim. No tak si to znova zhrňme. Žena má priemernú hĺbku vagíny 13cm takže 13 centimetrov dlhý penis je OK. Dlhšie môžu ženu aj bolieť. Pre info. erotogénne body sú vo vagíne tri aspoň som to tak čítal. Jeden tak 2,5cm od začiatku ďalší 5cm a posledný koniec vagíny. Ak ženu dokáže spraviť aj prst s dĺžkou 8cm a priemerom 2,5cm tak sa netreba báť. Maly by ste si prečítať celé fórum aby tu nepadali rovnaké otázky je ich tu dosť a tak isto aj fráz a odpovedí. Ja mám 19rokov a podla toho ak si ho meriam a aký mám deň tak som nameral 13-17cm ale normálne tak(jemne priložím a meriam kolmo a od koreňa) 14,5cm a priaťelke to stačí aspoň ona to hovorí. Tý čo majú obavu z prvého sexu tak to takmer každý a samozrejme aj ja. Poprosím tých čo sa vyťahujú, urážajú "malých" nerobte to bo ich mnohých odrázda a na to tu to fórum nieje!!! Nemať babu je normálnne si asi poviete mne sa to hovorí keď mám ale ja som musel pre to niečo urobiť. Poznám ju už asi 5 alebo 6 rokov ale spolu sme len rok a pol.
Netreba sa hambiť porozprávať sa s niekým otom. Hambíme sa preto že sme ovplivnený rodičmi. Je treba aj porozmýšlať nielen sa činiť. pre tých čo majú pod 15rokov nezúfajte narastie. Baby si myslia že je hlúposť ked chlap nieje z sebou spokojný, ale aj niektoré zvás žien sa trápi pre tvary či velkosti niektorých orgánov. Neviem ako ostatným ale mne ide hlavne o to aby partnerka zažila čosi intenzívne a až potom ja. Neviem či je to všetko ale zatial áno prajem príjemný zvyšok dňa.