Maly Penis

Krtko 01

Cawte mam 17 rokov a moj penis meria 14-15 cm ale sex som este nemal a mam strach ze ked sa osmelym tak ma nejaka baba vysmeje a bojim sa ze v dnesnej dobe omna taka co by ma chcela nezakopne.

fionna

to nie je otom ze by boli namyslene...proste nie kazdej taky staci po fyzickej stranke...ty by si si asi tiez neuzil s nejakou co ju ma ako dvere od garaze tak sa nadtym trochu zamysli a neurazaj. skor si myslim ze vacsina zien je natolko taktnych ze to nikdy svojmu nepovedia lebo vedia ze stym aj tak nic neurobi :( takze si ten sex len nejako odnudia a su ticho

Smejko22

nazdar Miso.13cm neni az tak malo.Ja ho mam 15cm a tiez som sa bal a hambil zien,ze ako budu reagovat a stratil panectvo dost neskoro kvoli tomu.Teraz po par skusenostiach so zenami sa nad tym smejem,lebo to je nepodstatne.iBa neake zeny si zakladaju na velkych vtakoch a takym sa vyhibaj ako ja:).To su zvacsa sliepky namyslene a nie normlane baby.V sexe je najdolezitejsia predohra ak si zenu dobre pripravis mozes ho mat aj 10cm a pojde to to mi ver!:)Tak zacni konecne trkat a dozen to co sizameskal!:)drzim palce cau

kamikazze

cafte vsetci.mam 19 rokov nie som najchudsi a moj vtak ma 10 cm.mam priatelku a sme spolu stastny a aj v posteli nam to klape.
chalani vsetcia co mate maleho nezufajte.ak mate normalnu priatelku ktora vasmiluje-isto to pochopi a ani vadit jej to nebude.mozno to nepojde na prvy krat ale mudite vytrvat,ono to bude dobre a nemyslite na to ze ho mate maleho-ubera vam to zo sebaistoty.takze chalani hore hlavu a nezufajte a nevzdavajte to.
Kaslat vsetkych tych chvastunov s velkymi kladmi.nezabudajte ze aj maly gasparko vie narobit velky cirkus.