Neuroborelioza

Lion8795

Este stale to nieje ok, ja som mal silni infekciu mozgu / encefalitida + neuroborelia... toto je na dlho, ale spravi sa to, len treba urobit to co je treba a HLAVNE neverit statnym dr !!!!!! mozog je schopny regeneracie ale je treba mu dat to co je treba ale najprv je NUTNE zabit vsetky borelie v nom a to minocyklinom a entizolom, popridape ceftriaxonom infuziami... lenze toto sposobi hrozne stavy - herxy - toxiny, ale to je nutne, znm, ze liecba zabera, prezit sa to da ale neni to prechadzka ruzovym sadom.

Lion74845

Ano, do prace chodim...

U Dur, som zacal v januari 2015... rok a pol plna palba ATB, potom pol roka tiez ale uz tak kadejak lebo zaludok akosi vravel, ze ma dost :D

Teraz idem ATB zas ale take light uzivanie ... :D, mesiac doxy + vit C 1000... potom pojdem na minocyklin s entizolom a klerimedom + isoprin + polyox injekcie, toto by malo dat tym kurvam poriadne naprdel.

Inac neuroborela je RS :)

jalojolo

ja mám z boreliózy klasický únavový syndrom, veľká únava, bolesť hrdla, klbov, svalov a šliach, niekedy zvýšená teplota. Doma malé dieťa, živiteľ rodiny, takže musím fungovať. Klasika na slučku. MUDr. ma posielali na psychiatriu tak som ich tam poslal ja a k doktorom nechodím.

Lion7854

Ja od 2013... v 2013tom pozitivna Elisa IGM i WB west blot, nasadena standard liecba... ktora nestacila... Neskor sa zacalo peklo....
Na MRI mozgu lezie,,, LP oligopasy, diagn RS, encefalitida, viry.
Trvalo 2r kym som zistil ze je to neuroborela, co vsetko dokaze a ze RS nejestvuje, je to len kryci nazov tejto pliagy neuroborely a taktiez aj chlamydii pneumn. Dozvedel som sa o Dur. a zacal som liecbu u nej, plne palby protokoly atb. Daco zabralo, hrozna unava je prec aj brnenie v nohach, prudke bolesti za ocami su prec, ale pobolievaju klby, trpne tvar a semtam bolia oci, inac fungovat sa da, pracujem... Ale nasledky po encefalitide zostali ale verim ze aj tie prejdu, vravia ze mozog je poskodeny, nieje schopny regeneracie ale to je picovina, ked sa mu da to co je mu treba pre regeneraciu tak sa regeneruje... ale trva to roky a je nutne pokracovat v liecbe pomocou ATB - protokol, antivirotik, doplnkov na imuntu atd atd atd a samozrejme Buhner protokol takziez pridat, lebo samotne ATB na tuto pliagu nestacia... takze tak. .. je treba poriadnu atb liecbu - podla protokolu !!!!! inac je cely zvysok zivota v pi...