Nenávidím svoje vlasy

Príspevok v téme: Nenávidím svoje vlasy
Upset_GingerGirl

Dobrý večer.
Mám 15 rokov a už od malička mám výrazné ryšavé vlasy. Aby toho nebolo málo, od prírody som silno kučeravá. Stále nosím rozpustené vlasy, pretože je nemožné spraviť z nich vrkoč alebo nejaký chvost. Je to riadne otravné. Vyzerám ako lev, lebo sú naozaj objemné a ešte ak sa mi aj o niečo zelektrizujú.. proste hrôza. Mám ich niže pliec, pretože kratšie to vyzerá ešte horšie a dlhé mi zavadzajú. Idem sa z toho zblázniť. V škole mi to prekáža, lebo som ten najvýraznejší človek a ja som nerada stredobodom pozornosti.
Mám sa prefarbiť? Ak áno, chytila by mi hnedá? Alebo sú nejaké spôsoby, ako ich vyrovnať? (žehlička na vlasy - márny pokus, ostali kučery)
Ďakujem za akúkoľvek radu, som už zúfalá.

krasnovlaske

Ahoj! Dnes to ešte vnímaš takto, ale počkaj o pár rokov. Budeš pyšná, že si jedinečná! A tomu správnemu chlapcovi sa budeš páčiť presne taká, aká si teraz. Bude milovať tvoje kučierky a aj originálnu farbu vlasov. Skús sa ich naučiť prijať, aj keď sa to môže zdať ťažké. Uvidíš, že keď ich niekto ocení, pôjde to ľahšie. :)

nicollette12

S vlasmi si nic nerob!! Lebo si ich znicis a budu vyzerat este horsie.... Maximalne ak ti vadi farba tak si kup tonovaci sampon napriklad do hnedej farby aby si nemala taku vyraznu farbu a ked ti vadi hustota vlasov, zajdi ku kadernicke a povedz jej nech ti ich preriedi a nech ti ukaze nejake ucesy ktore by sa dali spravit z tvojich vlasov....a vlasy si nehaj dlhsie narast, lebo cim su dlhsie, tym su tazsie a nebudu ti tak vyskakovat dohora (teda nebudes mat taku leviu hrivu) ....ale urcite si ich nezehli kazdy den ani to neskusaj, proste to nejde tak to nejde, musis sa zmierit so svojimi vlasmi lebo inak by si si ich uplne odpalila

Cyts

Aj ja to mam tak. Riesim to tak ze kazde tretie rano chodim kadernicke nech vyzehli. Vydrzi to az do umytia. Tiez ked si to doma zehlim tak ziadna slava. Ale oni vedia ako na to. Zbehni tam a sama uvidis :) rovne vlasy vyzeraju sexi a upravene. Mna si nikdy ziadny chalan nevsimol ked som nosila kucerave vlasy, az ked som vyrovnala

ajjachcemrysave

Ahoj, a vieš holka, ako Ti závidím? Ja som odmala túžila po ryšavých vlasoch ako mala Anna zo Zeleného domu, a ešte som si navyše želala, aby boli poriadne kučeravé! Aj by sa mi hodili, lebo mám svetlé oči a pehy....vieš ako sexi musíš pripadať chlapcom s tou hustou ohnivou hrivou? Len si skús v triede všimnúť, či po Tebe niektorí nepokukujú a nejavia "viac ako záujem" :-) Teš sa dievča, vieš koľko iných žien by dalo hocičo za takéto niečo, čo nosíš na hlave? Ja som v rade asi prvá...:-))))) a určite si vlasy nefarbi, najkrajšie Ti ich nadelila príroda:-)

Hmmm123

Mam huste a tvrde vlasy, ziadny uces z nich tiez neide, kratke vlasy sa mi postavia na hrib :D , dlhe nevyzeraju pekne, vzdy som zavidela take rovne jemne, co lietaju vo vanku. :) Ale, tie moje droty som si len raz natocila a urobila kucery.. prvy aj posledny! :D Vdaka tomu chapem o com pises :) , co su huste a kucerave vlasy :) ...... neisli ocesat, dat do chvosta, zavadzali mi :) ...... Ak zehlicka nepomaha, skus sa popytat v kadernictve, poradia ti aj s farbou, hneda by ti mohla vpohode chytit :) .

zuzi74

Mat tvoje problemy, tak som najstastnejsia zena pod slnkom...ja som vzdy riesila jemne vlasy a nie velmi objemne a ver, ze to je vacsia "trauma". Ale zase rozumiem, ze ty prezivas tu svoju.
Jasne, prefarbit sa daju, ale nic neskusaj prosim ta doma, lebo potom tu budes na fore vyplakavat, ze si si znicila vlasy a odfarbila ich na zlto, zeleno, modro...hold vselijako tie lacne farby z obchodov chytaju. Porad sa v kadernictve.