Pribeh dvoch samovrahov

Príspevok v téme: Pribeh dvoch samovrahov
Depko587

Co poviete na toto. Pracovne a rodinne uspesny chlap po 40-tke ma psychicke problemy. Napriek rozpravke v ktorej zije je nestastny. Chodieva na jedno miesto, kde jazdi vlak a velakrat ma uz na male, aby to ukoncil. Jedneho dna tam stretne krasnu mladu zenu, ktora je tam zjavne z toho isteho dovodu. Najprv sa tvaria, ze sa nevidia a potom sa na seba zacnu pozerat. Daju sa do reci, medzitym chodia vlaky. Odidu odtial spolu do nedalekej kaviarne v hoteli. Porozpravaju si svoje pribehy, prenajmu si hotelovu izbu a este v ten den sa spolu vyspia. Nadalej sa stretavaju, obcas spolu spia, obcas nie, ale vzdy sa spolu vela rozpravaju a je im fantasticky. Velmi si rozumeju a jeden druhemu davaju silu. Po par mesiacoch pridu na to, ze si navzajom pomohli. Co bude dalej, nik nevie. Nechcu radu, urobia, co citia. Chcel som, len aby ludia vedeli, ze aj toto sa stava a niekedy si dvaja ludia na pokraji spachania samovrazdy mozu navzajom pomoct bez tych nasich tzv. "odbornikov" - mozno to tu niekomu pomoze...

pedag

Ono sa treba realizovať aj v duchovnom smere, dosiahnuť osvietenie, stať sa nesmrteľným, potom si len povieš, keď máš problém - ha, ha, ha. To prajem aj ja vám. Nemyslite si, že v kláštore je nuda, nie, nie. Čo tam asi tak riešia? Isto nie včerajší deň. Ten pocit, wow.

Preteba

Pekný príbeh, som toho názoru, že každý človek, ktorý chce skončiť svoju pozemskú púť, je osamelý, bez pocitu potrebnosti a pochopenia. Každý, kto aj tu na fóre píše, že sa chce zabiť, len volá o pomoc. Nie všetci však pomoc príjmu. Často hlavným dôvodom týchto myšlienok je, že nežijeme život pre druhých, ale pre seba.