Jedine riesenie- prezieranie sa

Príspevok v téme: Jedine riesenie- prezieranie sa
lucija

ahojte mala som chlapca ktorešho som moc mala rada lenze on sa odstahoval 200km odo mna strasne mi chyba a svoju lasku mi ukazuje kazdy den lenze nie je nadej ze sa mi vrati spet to je prvy dovod preco som nestastna a druhy? dalsi chlapec ktori ma vraj lubi ale tak nikdy mi nezavola, nevidime sa tkamer nikdy prosto je to onicom, poradte ako sa preto prestat trapit?? lebo ja vidim len jedno vychodicko ktore pacham na sebe uz cele dni prezieranie sa :(

Soraja

lucija 200 km, to nie je koniec sveta, mozte k sebe chodit na vikendy, nevidim v tom problem. A budete si aj vzacnejsi.

lea

ale v kazdom pripade si neublizuj a neprezieraj sa. lebo ked sa ten treti zjavi, co ked uz budes tucna a nepritazliva?

lucija

no jedneho mam ale tak toho mzoo uz nikdy neuvidim :( a ked ano tak je to malo pravdepodobne a ten druhi toho neznasam :(

poliewoocka

sunnysweetie ma pravdu..a este to plati aj v tom pripade ked sa ty nevies rozhodnut medzi dvomi.Niekde na teba caka treti tak sa netrap

sunnysweetie

ked sa dvaja "biju", treti vyhrava..
ked ta jeden "okaslal" a dalsi "kasle" na teba..cakaj na tretieho..najlepsieho..co ineho ti mozeme poradit :)))
( a neprezieraj sa :) lebo ziaden treti o teba nebude mat zaujem :))) )
vela ššš :O)