Priveľa vymeškaných hodín kvôli zdraviu

Príspevok v téme: Priveľa vymeškaných hodín kvôli zdraviu
barbora4002

ahoj, mám problém. vždy som v škole mávala okolo 60 vymeškaných hodín za polrok. aj dnes som doma a keďže sa blíži koniec polroka, potrebujem poradiť. už 2 týždne aj niečo som vkuse chorá, sprvu to bola chrípka, potom angína. a keď už som si myslela, že ma prešla, musela som znova brať antibiotiká, čo mi spôsobilo žalúdočné a črevné problémy. aj pred tým som chýbala cca 100 hodín a toto by ma vyšlo na nejakých 50. je 150 vymeškaných hodín veľa a budem mať z toho problém aj keď mám dostatok známok? a ak sa to nezlepší tak budem doma ešte ďalší týždeň, mám aj stresy z toho, že učivá nedoženiem a celkom sa z toho zhrúcam. ďakujem za rady.

Omen

Nie, nebudeš mať z toho problém. Budeš mať predsa potvrdenie od lekára.
Ak máš dostatok známok z jednotlivých predmetov, potom ti majú učitelia z čoho zakrúžkovať známky.
Horšie to bude so zameškaným učivom. Zabezpeč si niekoho, kto ti bude pravidelne posielať preberané učivo v škole, rob si každý deň úlohy, čítaj preberanú látku a čomu nebudeš rozumieť, daj si vysvetliť od spolužiakov alebo priamo od učiteľov. Rob všetko tak, akoby si v škole bola a ako ti to choroba dovolí.