Cena antikoncepcie

vierka

OOOOl,neviem koľko to stojí,len viem,čo mi hovorila moja doktorka,pri ktorej som pracovala,že je to hnusná bolesť pri zavádzaní.

00001

čawes, nedávno som počula o antikoncepčnom implantáte čo sa dáva na rameno pod kožu. čo myslíte oplatí sa to? ževraj to stojí nejako 6 000,- a je to na 5 rokov... Napíšte mi niečo bližšie o tom, prosíííímmm

rita23

ja uzivam Belaru, 909 sk na 3 mesiace. To mam vari najdrahsiu HAK? Som znechutena. Ako mi to mohol doktor predpisat?? ved som studentka.

tina

awojte baby neviete mi poradit kolko asi moze stat ta naplast???a neviem mi niekto poradit ci je to dobre,,??lebo chcem prvy krat spat s mojim chalanom...a asi bude najlepsia ta naplast...poradte mi pls...dakujem

agina

Ja som uzivala Cilest dva roky a nepribrala som ani deko, hmotnost som mala stale rovnaku.Bola som s nim velmi spokojna. Co sa tyka tej skodlivosti, jedna sa o kazdy druh HAK, takze....nie je co riesit.

janulinka001

ajoj moja, pocuj, ak ti mozem odporucit cilest si nekupuj, je to dost svinstvo, ja som z neho pribrala behom 9 tyzdnov okolo 19-21 kg, vysadila som ich sice pred vyse rokom, no este do teraz mi robi problem ta vaha nech robim co robim.