Veľmi chcem schudnúť pls poradtee

Príspevok v téme: Veľmi chcem schudnúť pls poradtee
Sofika2088

Ahojte veľmi by som chcela schudnúť 2-3kg...Mám 19 rokov 158cm/54kg...Ešte pred rokom som mala 48kg ale začala som sa liečiť na depresiu a úzkosť a z tých liekov mi veľmi chutí jesť a tak som pribrala...:( Nepotrebujem mať opäť 48kg...Postačí mi schudnúť 2-3 kg ako som už aj vyššie napísala...Prosím poraďte mi čo jesť a ako veľa...Čo sa týka pohybu tak chodím plavat 2-krat do týždňa...A ešte napíšem že akú mám postavu...Mám šťastie :D lebo mám pekné ploche bruško( neviem či to je tým plávaním alebo som typ čo do brucha nepribera?) ale tie stehná a zadok to je des..Mám doma veľa riflí veľkosti 34 ale musela som si kúpiť zopár 36 lebo odkedy som pribrala tak 34 mi sú tesne a preto sa v nich citim nepohodlné....Veľmi chcem schudnúť..Prosím poraďte mi...Ďakujem každému kto napíše :)

Zuzazuza

A este - ja tiez milujem banany, jedavam ich kazdy den aspon jeden. A celkovo v ovoci sa neobmedzujem. Kedze nejem rafinovany cukor, tak aspon ten z ovocia si doprajem, aby mi cosi v tele nechybalo.

Zuzazuza

Skus xylitol, ak sa to da kupit, namiesto cukru. Inak aj v tych dzusoch je nesmierne vela cukru. V podstate cukor je v takych potravinach, kde by si to ani necakala, takze je dost mozne, ze hoci nejes prilis sladkosti, cukru prijimas prilis vela. Skus si precitat zlozenie potravin, ktore zvycajne jes, a tie dzusy, to je velke zlo ohladne cukru a chudnutia. Co sa tyka peciva, tomu sa nevyhybam, ale ked sa nad tym zamyslim, nejem ho az tak vela. Ked jem, tak vzdy biele. Ranajkujem ovsene vlocky a veceriam zvycajne cosi so zeleninou, vajickami, ryzou, ryba z konzervy a tak. Podla mna ak sa zamerias na mnozstva cukru a znizis to, bude to urcite stacit. Ja som vyradila cukor kvoli inym dovodom ako chudnutie, a bola som sokovana, ako rychlo a stabilne mi isla vaha nadol a zrazu som si musela vymenit satnik. Preto verim, ze v cukre je to tajomstvo uspechu, ak chce niekto schudnut.

Sofika2088

Aho Zuzana, ja sladkosti veľmi nejem len občas zjem nejakú proteinovu tyčinku ale milujem banány a sušené ovocie a taktiež jablkový a pomarančový džús a najviac zo všetkého milujem pečivo :( ....Teraz keď sa snažím schudnúť tak biele nejem vôbec ale nahradila som ho celozrnným a grahamovych tak snáď to pomôže a aj do kávy dávam trstinový cukor namiesto bieleho

Zuzazuza

Mam 159 cm a ked som mala 53,5 kg, vyradila som totalne vsetky sladkosti z jedalnicka plus zacala som si popoludni robit jedla ako mrazena zelenina urobena s vajickom alebo ryzou. Za par tyzdnov som vazila 48 kg. Ine obmedzenie som neurobila. Jem vela, jem aj hranolky, hamburgre, chipsy, aj neskoro vecer. A je to uz pol roka a vobec nepriberam. Sladkosti stale nejem, uz ani nechcem.