dieta modeliek

aluska

hm dieta modeliek vacsinou skonci anorexiou alebo bulimiou...cize ked uz nejaku dietu, tak nech v nej je jedlo tak 5 krat denne, jest maso, mliecne vyrobky, samozrejme aj trochu sacharidov treba, vela ovocia, zeleniny a hlavne sa hybat..urcite nie ze byt cely den na caji alebo len ovoci, lebo na druhy den sa tak napraskas jak nikdy

ja a ja :)

a preco nezacnete s neakou aktivitou ? .. netrebalo by vam drzat diety a trapit sa ale zrejme je to pohodlnejsie ako sa postavit od telky .. pri spravnom cviceni mozte za mesiac dat take centimetre z tela prec ze sa vam to ani nesnivalo.....

mitka

,,diétu modeliek,, mám odskúšanú...
3 dni byt na ananase, kiwi a hrozne je tazke a vycerpavajuce..bola som slaba. schudla som ozaj 3 kg za 3 dni, ale jojo efekt zaruceny..kila sa mi vratili dvojnasobne...takze neodporucam takuto ovocnu kuru..

morgana

ja som dnes presla prvym dnom a po tom ananase ma stipu cele usta, zvnutra, zvonku, aj akoby sa mi sli robit kutiky. Neviem, ci si trufnem na zajtrajsie kiwi:-(

chrumka

Ahoj Milan Dudas, teda este neviem ci semka chodis, ale fakt je super co si dokazal. Bola som na tvojej stranke a som prekvapena velmi milo teda. Teraz dufam ze aj mne sa to uz konecne podari. Len asi nebudem tie tabletky pouzivat, snad to pojde aj bez nich. Tak dakujem za inspiraciu, lebo to som potrebovala.

MiracleOfTrue

z diet nefunguje ani ejdna podrzis ju urcity cas prestanes hocipomaly hoci rychlo a je to v kybli mas duplom ak nie triplom viac kil spet:)
lepsie su celozivotne "dietY"

hvidovre

skusila som, neodporucam. odvtedy nenavidim ananas a kiwi. cely cas mi bolo zle, bola som vycerpana a ked som si predstavila dalsiu (aj ked mini) porciu ananasu alebo kiwi, mala som chut do konca diety radsej nejest nic, bolo by to prijemnejsie. takze ako start k anorexii posluzi fantasticky. pravidelna zdrava strava a pohyb je najlepsi sposob ako schudnut a udrzat sa vo forme

Nikpia

milan dudas: teeeda ale z teba je teraz riadny fesaaak...no a to CLA ma zaujalo...daj trosku viac info na nicol5001@hotmail.com dakujem pekne