Pomozte mi

Príspevok v téme: Pomozte mi
Petrap6

Dobry vecer, uz dlhodobo mam zdravotne problemy a lekari na mna pozeraju ako na blazna. Zacalo to traviacimi tazkostami, ktore pripisujem castemu uzivaniu ATB kvoli roznym chorobam, najcastejsie islo o mocove cesty. Po tom ako sa dali do poriadku nastalo zle travenie. Schudla som prilis vela, nedari sa mi pribrat naspat, nemam chut do jedla, stolicu mam prevazne zltu, vysledky krvi z gastra poukazali na mierne zvysene IgM a malicko zvysenu lipazu, doktor to vsak uzavrel tak, ze zrejme mi niekde v tele zacina zapal a lipaza sa da tolerovat. Sono brucha a Ct s kontrastom v poriadku, test na Crohna negativny. Predpisal mi traviace enzymi. Problemy vsak pretrvavaju, vobec nepriberam aj ked jem pravidelne a aj ked nemam chut zjem normalnh porciu jedla. Par dni som mala zvysenu teplotu cca 37,4...no necitila som sa byt chorá, dnesne CRP vsak vyslo na 30. Uz neviem co mam robit, problemy trvaju uz vyse 2 rokov a ja mam z toho len neustaly stres a depresiu. Nestretli ste sa niekto s niecim podobnym? Ďakujem

Petrap6

Stolicu nemam zltu stale, no par dni sa objavi a potom zas v poriadku. Uz som z toho zufala bola som aj u liecitelov a nic jednoducho kazdy tvrdi ze som v poriadku ale stale sa necitim dobre. Ked jem strasne sa zadycham az sa dusim, pripisujem to stresu no aj po najedeni som velnu zadychcana, akoby sa mi zuzili dychacie cesty, vylucila som veci na ktore mam alergiu no problem pretrvava, dychanie mam vsak ciste a na endo nic nebolo...

Petrap6

Stolicu nemam zltu stale, no par dni sa objavi a potom zas v poriadku. Uz som z toho zufala bola som aj u liecitelov a nic jednoducho kazdy tvrdi ze som v poriadku ale stale sa necitim dobre. Ked jem strasne sa zadycham az sa dusim, pripisujem to stresu no aj po najedeni som velnu zadychcana, akoby sa mi zuzili dychacie cesty, vylucila som veci na ktore mam alergiu no problem pretrvava, dychanie mam vsak ciste a na endo nic nebolo...

Petrap6

Na endo som bola, nic tam nebolo zistene a doktor sa vyjadril tak, ze kolonoskopia nie je nutna kedze mam vysledky v poriadku.