Zadok

pedag

Ale má aj tak smolu, lebo ja sa po mydlo v jeho kúpeľni nikdy nezohnem, keď mi náhodou spadne na zem. Nie, nie, márne čaká.

pedag

Ja to dokážem, ale mal by som tiež pochudnúť, lebo som si všimol, že kamošovi občas zbehne pohľad aj na tieto partie, ale nechápem prečo?

nicollette12

Tiez som zena a uprimne? Myslela som si ze to je zadok nejakeho muza, ale velmi velmi skaredy zadok. chcela si uprimne nazory predsa... presne suhlasim s tym, ze ked si so svojim zadkom nespokojna tak nic ti nebrani si ist kupit permanentku do fitka a zacat cvicit.. hlavne s tym nieco rob, ak si nespokojna, to je dolezite...

pomocnica

Že dávaš fotku svojho zadku na net namiesto toho aby si začala cvičiť a robila niečo pre to aby bol krajší. Popravde ja som žena a nepáči sa mi. Vyzerá byť mľandravý z tuku, neforemný tak nejako. Začni cvičiť a bude to určite lepšie. ;-) Zadok nie je všetko ale aby si bola so sebou spokojná je dôležité. Na našich názoroch ani tak nezáleží, ale ty by si mala byť spokojná, tak sa snaž a potom sa teš z pekného sexi zadočku. :-*