Menštruacia?

Evkaevicka

Chápem lenže sa strašne hambím a mohla by si mi prosím napísať čo mi bude robiť na vstupnej prehliadke a čo mi bude robiť s tým to mojim problémom Dakujem zato že mi pomáhaš

nicollette12

Evkaevicka - aha tak to mi je luto, ale chapem, chlapy neriesia moc take veci, ale on ako otec by sa mohol trosku zaujimat, predsalen, este nie si dospela a mal by riesit aj tvoje zdravie...
No a ku gynekologovi mozes ist aj sama kludne, nepotrebujes ani ziadne doporucenia od obvodneho lekara, staci bud ked si najdes na nete gynekologa a mozes sa kludne aj telefonicky objednat, povies ze ides prvy krat, ze chces vstupnu prehliadku a zaevidovat sa a povies este ked tak ze mas jeden problem, ktory chces riesit s gynekologom osobne, oni ta objednaju na nejaky datum....alebo mozes aj osobne prist do cakarne pozri si kedy ordinuje ale rozlisuj ked ma napisane ze pre objednanych pacientov...lebo ak nie si objednana, tak musis pozerat iba ordinacne hodiny...ak ma chapes(oni to tam budu mat rozpisane ako ordinuju a kedy maju pre objednanych...)a prides tam, ked tak zaklopes, alebo ak sestricka bude zbierat zdr.preukazy tak sa jej spytas ci maju cas ta zaevidovat a urobit prehliadku a ze mas taky problem...ona ti povie ci ano alebo nie a ak ano tak si sadnes do cakarne a pockas, alebo ak nie, tak ta objedna na inokedy...

Katka839201

Myslela som si, že to bude menzes, keďže už odvčera mám bolesti brucha, dnes chrbtice a hlavy. Ale nie som si istá, keďže ten výtok prevláda a krvi je naozaj málo. Podľa mňa mi menzes začína ale neviem :/

Evkaevicka

No moji rodičia sú rozídený od mojich 6rokov a bola som zverená do starostlivosti otca a je mu jedno či používam vložky alebo nie
A môžem ísť v 17 ku gyne sama?A čo mu mám povedať?
A čo mi bude robiť?Ale ja sa strašne hambím

nicollette12

Evkaevicka - mame si to nepovedala, ze ti to este neprislo? Ved to si aj ona musela vsimnut, ze este nepouzivas vlozky.... urcite by som vyhladala gynekologa a bezodkladne, je pracovny tyzden tak si najdi gynekologa v tvojej blizkosti a pozri dokedy ma ordinacne a chod ked tak po skole sa zaevidovat a nech ta prezre, povedz mu v prvom rade o tom ze to este nemas...