Krámy

Angelika3

No však môže byť, len myslím, že je bežnejšie až neskoršie. Preto som napísala, že odhadom 90 percent dievčat z triedy si to môže vymyslať, zvyšnych 10 môže mať pravdu.. Len ma mrzí, že sa dievča kvôli takému niečomu trápi, lebo sama si pamätám ako to dievčatá na základke hovorievali, že už majú a ja aby som nevyzerala blbo, tak som povedala že tiež už mám, ale nebola to pravda (viem, že trápne správanie, ale tak mala som 12). Ja som dostala myslím že v 14.

nicollette12

Angelika3 - prosim ta to kde si zobrala ze 11 je na menstruaciu malo? Ja som ju dostala v 10tich a poznam zeny ktore to dostali aj v 9 rokoch...tak netrep...

verbena

je to normálne,.. a bud rada...! lebo ked ich mať budeš tak sa z toho tak tešiť určite nebudeš... maš do 15 čas..

Evka55138

Ahoj si ešte malá a netráp sa takýmito vecami príde to ale myslím si že až o také 3 roky alebo aj viac, športuješ nejako vrcholovo? A neboj sa si ešte fakt mala a tvoje spolužiačky sú od teba ohodne staršie a na nič sa predsa ešte nechistas takže ti tie prsia a ani krámy netreba

Angelika3

Prosím ťa dievčatko, spolužiačkám never, ver tomu, že 90% dievčenského osadenstva v tvojej triede si kladie rovnakú otázku, prečo všetky majú a ja nie? No preto, lebo všetky klamú a chvália sa, že už dostali, akoby to bola nejaká výhra. Možno už chcú ukázať aké sú z nich ženy.
A 11 rokov na krámy je hrozne skoro preboha. Uvedom si, že znak toho že máš krámy, je zároveň príznakom toho, že môžeš mať dieťa. Vieš si predstaviť mať dieťa? :-D
Ničoho sa neboj, príde to, ale predpokladám, že tak o pár rôčkov.... bežne je v 14, 15 rokoch.