Kramy si chodia ako sa im zachce

Príspevok v téme: Kramy si chodia ako sa im zachce
janusa

Dostavam menstruaciu kazdy 2 mesiac, bola som s tym aj u lekara. Vysetril ma, urobil vyter z krcka, ultrazvuk, vzal krv. Vsetky vysledky boli dobre. Predpisal mi lieky na upravu cyklu na 3 mesiace. Kym som ich brala, menstruaciu som dostala presne na den. Od kedy ich neberiem, opat to meska. V tom case som brala aj lieky urcene na epilepsiu. Moj gynekolog aj neurolog tvrdili, ze je to sposobene liekmi na epilepsiu. Lenze tie neberiem uz asi mesiac a stale to meska. Co si o tom myslite?

janusa

Skusala som hladat cez google ten mexicky yam a stale ma to hodilo na tuto stranku. Mozem poprosit o nejaku konkretnejsiu adresu?Dakujem. Lilinka, myslim, ze hmotnostou to nebude. Mam 170 cm a 60 kg. Myslim, ze to je v normale.

RNG

Na upravenie hormonalnych hladin je dobry "hormonalny polotovat" mexicky yam(1-2 gramy denne)
Najdes na to lacne na Google.sk
Doplnky,yam
Tiez sa spytaj aj na progesteronovy krem-natiera sa zvmutra stehien.
Pomocne su aj pupalkovy olej a olej z boraka, damiana a Dong Quai.
Nieco z toho ti urcite zaberie. a kedze sa jedna o potravinove doplnky, su velmi bezpecne a daju sa brat v odporucenych davkach prakticky neobmedzene dlho.

lilinka

Januska a kolko vazis? Nemas nahodou prilis nizku hmotnost? Lebo to niekedy na to vplyva. Neviem ako je to s antikoncepciou a liekmi na epilepsiu, ale HAK sa predpisuje aj v takych pripadoch, s tymi kramami ake mas ty. Ale kedze si v kontakte s gynekologom, tak neviem ako to je.