Nechcené tehotenstvo

Príspevok v téme: Nechcené tehotenstvo
Omyl

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na to že mala som prvý krát pohlavný styk 28 s priatelom a použil síce ochranu (kondóm) ktorá to bohužial nevydržala a praskla a napustil to do mňa. On aj ja sme z toho boli v strese bolo to pre nás obydvoch 1. krát a hneď sme prestali a neviem či mi vôbec pretrhol pannenskú blanu ale neviem lebo krv nebola ale niesom si istá. A síce mám antikoncepciu (Kayta) ale niesom si istá či som zrovna v ten deň užila. A naviac ma hneď na druhý a tretí deň bolelo brucho a mechúr a tam dole a teraz posledné dni prsia po bokoch( iba na stranách ). Ľudia prosím, je šanca že môžem byť tehotná ? Ak si myslíte na kolko % ? Prosím a ďakujem.

nicollette12

Tak ja sa do antikoncepcie nevyznam nakolko ju neuzivam, ale pokial viem, tak ucinky antikoncepcie pretrvavaju aj ked si zabudnes dat tabletku, aspon to som niekde citala ...a ak si sa isla hned po styku poriadne vyumyvat, tak si myslim ze sance na tehotenstvo su mizive, ale zalezi to aj od plodneho obdobia, ci si ho vtedy mala alebo nie, ale aj tak si myslim ze pokial beries antiku tak to asi tehotentvo nebude...
A este jedna vec k tej blane, pokial ste mali s priatelom pohl.styk a tvoj partner sa vyvrcholil, tak blanu uz urcite nemas, to by si ju musela mat megaultra ohybnu...