Odlucenie od priatela na 3 mesiace

Príspevok v téme: Odlucenie od priatela na 3 mesiace
Nikoleta109

Ahojte. Ste niektora odlucena od svojho priatela na 3 mesiace? Da sa to vydrzat? Velmi ho milujem a strasne mi je smutno. Ja mam 22 on 27 a sme spolu kratko. 2 mesiace len. odisiel pracovne do Zahranicia. Mam hrozny pocit samoty aj ked kontaktovat sa budeme pravidelne no doteraz som bola zvyknuta na jeho neustalu pritomnost a zrazu je prec. Viete tak niektora vydrzat? Vdaka za rady.

EasyGlow

Ty nemas pracu? Kamaratky? Zaluby? Hobby? Co vlastne robis na tomto svete? Zazila som podobnu situaciu, aj ked bol partner len v susednom state. Nemali sme kedy sa za 4 mesiace vidiet. Nemala som vsak jediny den, kedy som nevedela co so sebou. Velmi mi chybal ale zila som normalne a naplno tak ako s nim, tak aj bez neho. Preto ten cas ubiehal rychlejsie....Nebud taka naviazana na partnera. Lubit sa da aj bez toho, aby clovek nemal ine zaluby len "byt s niekym"

nicollette12

Je to len a len dobre, pretoze nie je dobre byt kazdy den od rana do vecera spolu, moc si na seba zvyknete... a ja by som nechcela takyto vztah ze som s niekym 2 mesiace a on si odide do zahranicia, aj ked pracovne, lebo to je este dost kratka doba a prave toto je doba spoznavania sa prvy rok, preto by som ani moc nedoverovala takemuto cloveku ktoreho som este dobre nespoznala ale je to vas vztah len davaj si pozor :)