BOLI PRVY SEX

suns

pompejka..tak to je teda skusenost... mrzi ma to, aj ked ta nepoznam..a zaroven ta obdivujem, ze o tom dokazes hovorit... a veronika? tiez som sa bala, velmi, cakali sme rok a pol:) a potom to prislo:) bolo to nadherne, dost to bolelo, ale v okamihu, ked ti ON hovori, aka si uzasna, a ako ta strasne miluje, je ta bolest bezpredmetna:) dorotejka? ako dlho ta to este bolelo? a ako si tu bolest odstranila? ja mam totiz pocit, ze ju mam strasne malinku:P a treba to nejak roztahovat? aj priatel mi vravel, ze teda nic ine nezostava, len pomaly roztahovat prstami a potom mozme:) ( uz niesom panna, ale sex sme mali len raz, pretoze dalsi krat ma to bolelo..) dik za radu

agina

Keby som mala vsetky tie skusenosti co mam teraz pri prvom sexe, tiez som nemusela zazivat bolest.V prvom rade musis byt riadne uvolnena a zvlhnuta.To zvlhnuta zdoraznijem, pretoze bolest je tym vacsia, cim je suchsia posva. Teda kludne sa nerozpakuj a pri prvom sexe kludne pouzite lubrikacny gel.Ziadne dievca sa pri prvom sexe nevie riadne uvolnit, obaja su napati.

suns

pompejka..tak to je teda skusenost... mrzi ma to, aj ked ta nepoznam..a zaroven ta obdivujem, ze o tom dokazes hovorit... a veronika? tiez som sa bala, velmi, cakali sme rok a pol:) a potom to prislo:) bolo to nadherne, velmi to bolelo, ale v okamihu, ked ti ON hovori, aka si uzasna, a ako ta strasne miluje, je ta bolest bezpredmetna:) dorotejka? ako dlho ta to este bolelo? a ako si tu bolest odstranila? ja mam totiz pocit, ze ju mam strasne malinku:P a treba to nejak roztahovat? aj priatel mi vravel, ze teda nic ine nezostava, len pomaly roztahovat prstami a potom mozme:) ( uz niesom panna, ale sex sme mali len raz, pretoze dalsi krat ma to bolelo..) dik za radu

lilinka

Veronika, je to individualne u kazdeho. Mna osobne to tiez velmi bolelo a prichadzala som o panenstvo veeelmi dlho. Ale neboj sa, baby maju pravdu. Ak je to s clovekom ktoreho naozaj lubis, bude to fajn, aj ked trosku zaboli.

pompejka

ano jednorazove. islo o znasilnenie. ale to sem nepatri

veronika preto ti vravim mas nesmierne stastie ak mas chlapca ktory ta miluje a ty jeho a chces sa s nim prvykrat milovat. mozno ta to bude boliet a mozno nie, no bude to velky okamih, ktory ti zavidim. neboj sa a vela stastie

pompejka

dorotejka mas pravdu.. no ja som to stastie nemala :(

veronika miluj sa hlavne s niekym koho milujes..dorotejka ma pravdu..

dorotejka

ako koho.. mna to bolelo nesmierne este niekolko krat.. no ak to robis s clovekom ktory ta nesmierne miluje a ty jeho tiez, tak uvidis ze to bude aj napriek tomu krasne.. NEBOJ SA