špecialny lekar, klinika, vyborny diagnostik chorob a pomoc chronickych ochoreniiaxch, zapaloch

Príspevok v téme: špecialny lekar, klinika, vyborny diagnostik chorob a pomoc chronickych ochoreniiaxch, zapaloch
lauriuska

dobry den,
nakolko mam pretrvavajuce problemy uz vyse troch rokov a chodim z ordinacie do ordinacie mi lekar infektolog odporucil dat sa "niekym niekde" komplexne vysetrit, mam si najst nejake centrum na slovensku, ci v cechach,alebo lekara diagnostika, alebo ako to ma nazvat, ktory mi pomoze. Som zufala, rozpravala som mu o svojich prejavoch, problemoch, aj o tom,ake mam problemy, neustale zapaly, chronicke choroby, infekty neustale, dokonca pozitivne aj niektore infekcne choroby, tak povedal,ze nevie,co so mnou, ze treba asi komplexnu diagnostiku, nech sa dam podrobne niekym vysetrit..,som z toho uplne mimo, vlastne co mam robit?preco mi on nedokaze pomoct? vravi,ze on mi nevie nijako pomoct, tak zufalo hladam od rana na nete nieco ,niekoho, nejaku kliniku, ktora by mi vedela pomoct, v cechach i tu na svk...som z oravy a ja uz fakt neviem,kam mam ist, pochodila som uz cely zilinsky kraj...s tymito neustale sa opakujucimi infekciami, infektami, od ambulancie k ambulancii...vysli mnohe testy pozitivne,ale povedal,ze mi neda na toatb, vraj uz ich beriem ako lentilky stale...som zufala,pomyslam, ze sa zabijem...prosim vas poradte mi nejakeho odbornika,kliniku hocico,co ma zachrani. ze preco ,mi to vltsne je a ako sa toho zbavit.dakujem :(

lauriuska

prosím iba o seriozne odpovede s menami lekarov, pripadne klinik...nech ma konecne uz dostanu do povodneho stavu...
ciste zufalstvo zo strany lekarov, a pohadzuju si ma ako vreco zemiakov.A som mlada, mam maleho synceka :( Potrebujem sa vyliecit nutne a raz a navzdy. Dnes mi lekar povedal okrem ineho,nech sa zmierim so svojimi chorobami,ale mne to nejde. A povedal,ze keby mi bral stale nejake testy,tak stale budu vychadzat pozitivne. Mam kadeco, kadejake pozitivne testy,lebo vsetko v tele mame, ani nevieme kedy sa to tam najde,ale kazdy mame virusy, bakteie,ale ja sa uz zblaznim. Neictim sa vobec dobre :( som chora neustale.