špecialny lekar, klinika, vyborny diagnostik chorob a pomoc chronickych ochoreniiaxch, zapaloch

Príspevok v téme: špecialny lekar, klinika, vyborny diagnostik chorob a pomoc chronickych ochoreniiaxch, zapaloch
lauriuska

dobry den,
nakolko mam pretrvavajuce problemy uz vyse troch rokov a chodim z ordinacie do ordinacie mi lekar infektolog odporucil dat sa "niekym niekde" komplexne vysetrit, mam si najst nejake centrum na slovensku, ci v cechach,alebo lekara diagnostika, alebo ako to ma nazvat, ktory mi pomoze. Som zufala, rozpravala som mu o svojich prejavoch, problemoch, aj o tom,ake mam problemy, neustale zapaly, chronicke choroby, infekty neustale, dokonca pozitivne aj niektore infekcne choroby, tak povedal,ze nevie,co so mnou, ze treba asi komplexnu diagnostiku, nech sa dam podrobne niekym vysetrit..,som z toho uplne mimo, vlastne co mam robit?preco mi on nedokaze pomoct? vravi,ze on mi nevie nijako pomoct, tak zufalo hladam od rana na nete nieco ,niekoho, nejaku kliniku, ktora by mi vedela pomoct, v cechach i tu na svk...som z oravy a ja uz fakt neviem,kam mam ist, pochodila som uz cely zilinsky kraj...s tymito neustale sa opakujucimi infekciami, infektami, od ambulancie k ambulancii...vysli mnohe testy pozitivne,ale povedal,ze mi neda na toatb, vraj uz ich beriem ako lentilky stale...som zufala,pomyslam, ze sa zabijem...prosim vas poradte mi nejakeho odbornika,kliniku hocico,co ma zachrani. ze preco ,mi to vltsne je a ako sa toho zbavit.dakujem :(

hehe1

testy na histaminovu intoleranciu mas hotove? vykaslali sa na teba, lebo ich znalisti su slabe, inde to lepsie nebude, ver mi....

Marosko-n

Je škoda ,že chceš byť chorá, máme zariadenia, lieky a osvedčené za 17 rokov, ktoré nie sú ani v Amerike a dá sa pomôcť. No človek musí chcieť byť zdraví a nie k nám príde ,keď všetka medicína a lekári zlyhali.Páter Ferda hovorí, ak je organizmus na 50% zničený tak už nič nepomôže.

lauriuska

joj,ved ale ja som uz praveze bola na jednej celkom dost dobrej klinike v MT, aj na internom aj na infektologii, (alias cestovna medicina a pod.), internistka, nevedela co so mnou, iba to spisala do karty, co vsetko m ije, ake mam vysledky,ako sa citim a pod. Ale neporadila mi nic, napisala, " stav po infektoch, chronicke infekty, neustale sa opakujuce, unavovy syndrom,".to bolo cele. a skopcila tam vylsedky testov, ktore aj vysli pozitivne, v triedach IgM,ale akoby to bolo "nic"..
Vraj to smao odzneje
Ale to mi nepomaha, ja musim patrat po tom,co to je. Preco to mam vsetko,preco sa mi to stale vracia. Chcem zistiť, prečo mám stale v tele zapaly na inych miestach a rozne bolesti.
Na infektologii mi iba porobili zakladne primitivne testy aj to povedali,ze som im uchmatla z rozpoctu vela.Takze tam sa nedockam nicoho, lekari sa so mnou ani nechceli bavit. Aj videli,ze je to pozitivne a kaslali zvysoka na mna. Ja teda uz fakt neviem,ako zit, co robit,na koho sa obratit.:( Kazdy ma ma proste na haku..A som mlada zena,co ma syna maleho:(